Michałowice uruchomiły lodowisko

Michałowice

Gmina Michałowice uruchomiła lodowisko dla mieszkańców. W planach jest udostępnienie drugiego obiektu, jednak data startu nie jest jeszcze znana.

Ferie za pasem, dlatego też kolejne samorządy starają się zapełnić młodzieży ten czas. Jednym ze sposobów są lodowiska. Kolejne uruchomiła gmina Michałowice na terenie Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Michałowicach.

Obiekt wystartował 9 stycznia. W dni powszednie mieszkańcy gminy będą mogli z niego skorzystać w godz. 17.00-20.00, a w weekendy w godz 10.00-20.00. W swoich planach trzeba uwzględnić przerwę techniczną, która zaplanowana jest codziennie w godz. 16.00-17.00. 16 i 18 stycznia lodowisko będzie udostępnione w godz. 16.00-20.00.

Drugie lodowisko ma zostać udostępnione na terenie Zespołu Szkół w Komorowie. Tutaj data nie jest do końca znana data uruchomienia obiektu, ponieważ natrafiono na problemy techniczne.

Jeśli wybieracie się na łyżwy, pamiętajcie o sprzęcie ochronnym (ochraniacze, kaski i rękawiczki). Przypominamy też o bezpieczeństwie – na łyżwy radzimy chodzić na specjalnie przygotowane lodowiska (w regionie jest ich dość sporo). Odradzamy wchodzenia na stawy i inne akweny.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.