Kubicki nie jest już trenerem Znicza

Piłka Nożna

Znicz Pruszków bez trenera. Żółto-czerwoni rozwiązali za porozumieniem stron umowę z Dariuszem Kubickim.

Popularny „Kuba” objął pruszkowski zespół 4 października 2016 roku. Zastąpił duet Ariel Jakubowski – Andrzej Prawda. Pod wodzą Kubickiego, Znicz wygrał pięć spotkań, dwa zremisował i osiem przegrał. Żółto-czerwoni okupują dolne, 17. miejsce z 23 punktami, rejony tabeli i walczą o utrzymanie w I lidze. Do 15. lokaty, którą zajmuje Wisła Puławy żółto-czerwoni tracą sześć punktów.

Cztery porażki z rzędu przyczyniły się do zwolnienia Kubickiego. – Wspólnie podjęliśmy tę decyzję. Sytuacja zespołu jest trudna. Do końca sezonu pozostało siedem spotkań i trzeba odrabiać straty, a to nie jest łatwe. Każdy chce zdobywać punkty – tłumaczy Dariusz Kubicki.

Nie wiadomo, kto zostanie nowym szkoleniowcem żółto-czerwonych. Zajęcia treningowe prowadził były trener pruszkowskiej ekipy Andrzej Prawda.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.