Kolejny mecz Świątek i Kubota przed nami

Tenis

Iga Świątek i Łukasz Kubot po raz kolejny wyjdą na kort turnieju Australian Open. Ich rywalami będą Czeszka Barbora Krejcikova oraz Amerykanin Rajeev Ram.

Przed nami druga runda wielkoszlemowego turnieju Młodziutka tenisistka z Raszyna wraz z Łukaszem Kubotem występuje w rozgrywkach par mieszanych. Dzięki zwycięstwu nad parą Rosolska (POL)/Mektic(CRO) polska para awansowała do drugiej rundy rozgrywek.

Rywalami polskiej pary będą Czeszka Barbora Krejcikova oraz Amerykanin Rajeev Ram. Co ciekawe rozgrywki obu par w pierwszej rundzie turnieju zakończyły się praktycznie takim samym wynikiem. Para Świątek/Kubot wygrała wspomnianą już parą Rosolska/Mektić 1:6, 6:2, [5:10]. Tymczasem przyszli rywale w swoim starciu z parą Bacsinszky(SUI/Mahut(Fra) w pierwszym secie przegrali by w kolejnych dwóch odsłonach spotkania triumfować. Krejcikova/Ram – Bacsinszk/Mahut 1:6, 6:2, [10:6].

Mecz Swiatek/Kubot – Krejcikova/Ram już 22 stycznia o godz. 11.00 (godz. 1.00 czasu polskiego).

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.