GLKS najlepszym klubem w tenisie stołowym

Tenis Stołowy

​GLKS Wanzl Scania Nadarzyn jest najlepszym klubem tenisa stołowego w Polsce – tak wynika z klasyfikacji przygotowanej przez Polski Związek Tenisa Stołowego. W pokonanym polu znalazła się m.in. ekipa Bogorii Grodzisk Mazowiecki.

W klasyfikacji generalnej, która zlicza punkty zdobyte we wszystkich rozgrywkach, tenisiści z Nadarzyna zajęli pierwsze miejsce gromadząc 35 840 punktów. Warto zaznaczyć, że drugi w tabeli LUKS Warmia Lidzbark Warmiński zdobył aż o pięć tysięcy punktów mniej. Bogoria Grodzisk Mazowiecki zajęła 12. miejsce z wynikiem 14 803.

GLKS wygrywał we wszystkich pozostałych kategoriach: za wyniki indywidualne we wszystkich kategoriach wiekowych, klasyfikację za wyniki drużynowe, za deble i miksty. Najlepszy był również w klasyfikacji Ministerstwa Sportu i Turystyki – Współzawodnictwo Sportu Dzieci i Młodzieży. W Mistrzostwach Polski w kategoriach młodzieżowych gracze z Nadarzyna zdobyli 194, 83 punktu , wyprzedzając LUKS Warmię (184) i LUKS Trefl Zamość (123,5).

Bogoria Grodzisk Maz. za wyniki indywidualne wszystkich kategorii zajęła13 miejsce, a za wyniki drużynowe 12 miejsce. W klasyfikacji klubów za deble i miksty uplasowała się na siódmej lokacie, natomiast jeżeli chodzi o klasyfikację MSiT, klub z Grodziska zajął 22. pozycję.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.