Dobre występy zawodników i zawodniczek GLKS

Tenis Stołowy

Tenisiści stołowi GLKS-u Nadarzyn nieźle poradzili sobie w ten weekend. Trzy najmocniejsze ekipy z Nadarzyna grały na wyjeździe i dwie z nich wygrały.

W Ekstraklasie Kobiet świetnie radzą sobie zawodniczki GLKS-u. Po 13 spotkaniach mają 24 punkty i tracą jedynie dwa oczka do lidera. W sobotę 15 lutego tenisistki z Nadarzyna pojechały do Sochaczewa rywalizować z tamtejszym SKTS zajmującym 6. miejsce w ligowej tabeli, w którym występuje Natalia Partyka – trzykrotna mistrzyni paraolimpijska oraz dwukrotna uczestniczka igrzysk olimpijskich: w Pekinie (2008) i Londynie (2012). W pierwszym pojedynku Shen Yi Bin pokonała Wiktorię Zaniewską 3:0, w drugim pojedynku Klaudia Kusińska przegrała ze wspomnianą Partyką 2:3, natomiast w trzecim Antonina Szymańska wygrała z Wenwen Liu 3:2. W ostatnim pojedynku Klaudia Kusińska zrehabilitowała się za porażkę w poprzedniej grze i zwyciężyła Wiktorię Zaniewską 3:0. Po tym zwycięstwie pingpongistki z Nadarzyna mogą powoli szykować się do walki w play-off o medale.

Dużo dalej musieli jechać pierwszoligowcy. Zawodnicy grający w pierwszej lidze mężczyzn rywalizowali na wyjeździe z UKS Warta Kostrzyń nad Odrą. Po zaciętym pojedynku udało im się wygrać 6:4.

Nie udał się natomiast wyjazd drugiej drużyny GLKS-u kobiet grającej w I lidze. Zdecydowanie lepsza od nich okazała LKS Brzostowianka Brzostek, która wygrała aż 8:2.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.