sport

Dartom Bogoria ponownie wygrywa

Dartom Bogoria ponownie wygrywa

Autor artykułu: wpr24 | 20 stycznia 2013 15:40 |

0
Dartom Bogoria ponownie wygrywa Tenis Stołowy

Bogoria Grodzisk Mazowiecki pokonała w grodziskiej hali sportowej w starciu 10. kolejki superligi Alfę Radzyń Podlaski 3:1. Dla grodziszczan punktowali Paweł Fertikowski (2) i Robert Floras.

Dartom Bogoria Grodzisk Mazowiecki – Alfa Bank Spółdzielczy Radzyń Podlaski 3:1

Paweł Fertikowski – Łukasz Nadolski 3:2 (7-11, 11-7, 11-4, 10-12, 11-9)
Robert Floras – Michał Zwierzchowski 3:1 (9-11, 11-6, 11-5, 11-5)
Marcin Sankowski – Anton Sopelau 1:3 (11-13, 11-7, 7-11, 10-12)
Paweł Fertikowski – Michał Zwierzchowski 3:0 (11-7, 11-3, 11-6)

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: biuro@wpr24.pl.

Komentarze

Możliwość komentowania została wyłączona.

Podobne artykuły

Reklama

legalni bukmacherzy w Polsce