100-lecie Pogoni świętowane premierą książki o klubie

Grodzisk Maz.

100 rocznicę powstania świętuje w tym roku GKS Pogoń. Z tej okazji wydana została książka o Klubie Sportowym z Grodziska.

Premiera książki o Grodziskim Klubie Sportowym Pogoń odbędzie się już 23 listopada o godz. 18.00 w Mediatece. Publikacja wydana została na okrągły, 100 jubileusz istnienia klubu.

Podczas spotkania będzie można posłuchać wspomnień o Pogoni – dawniej i dziś – oraz zobaczyć Klub na starych zdjęciach. Wspominać będzie nie kto inny niż sportowcy – członkowie GKS. Poza nimi obecni na spotkaniu będą przedstawiciele zarządu klubu, Burmistrz Grodziska Mazowieckiego, a także autor książki – Tadeusz Jan Murzyn.

Kilka słów o autorze: Tadeusz Jan Murzyn to regionalista, historyk, działacz społeczny i podróżnik. Autor wielu publikacji o pobliskich miejscowościach i osobach związanych z regionem.

Książka o GKS Pogoń zabiera w interesującą podróż po historii Pogoni. Podczas premiery ta wyjątkowa pozycja będzie dostępna dla przybyłych gości.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.