Wodne atrakcje w Grodzisku

Grodzisk Maz.

Pogoda dopisuje, więc jeśli szukacie wodnych atrakcji w regionie to koniecznie wybierzcie się do Grodziska Mazowieckiego.

Rozpoczęcie sezonu sportów wodnych na Stawach Walczewskiego jak zwykle w Grodzisku odbywa się w majówkę. A to doskonała wiadomość dla miłośników spędzania czasu „na wodzie”. Wypożyczalnia sprzętu wodnego na stawach już działa, a do dyspozycji są: kajaki, rowery wodne oraz łódki.

Na Stawach Walczewskiego trzeba będzie jednak poczekać na otwarcie kąpieliska. Otwarcie plaży i kąpieliska odbędzie się w czerwcu.

W majówkę, poza atrakcjami wodnymi na Stawach Walczewskiego, otwarty został wodny plac zabaw. Ten zlokalizowany jest na terenie basenu Wodnik 2000. To koliste, kolorowe pola, umieszczone na drewnianym podeście. Wodne zabawki są przeznaczone dla dzieci w różnym wieku. Wejście zlokalizowane jest od strony południowej, przez brodzik. Nad bezpieczeństwem dzieci opiekunowie będą mogli czuwać z ławek ustawionych w pobliżu placu.

Byłeś na meczu i zrobiłeś ciekawe zdjęcie? A może nagrałeś filmik jak kibice cieszą się z wygranej? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.