Specjalne godziny otwarcia naszych urzędów skarbowych

Region

W związku z rozliczeniami PIT urzędy skarbowe w Pruszkowie i Grodzisku wyznaczyły specjalne terminy otwarcia. Ma to oczywiście związek ze wzrostem liczby interesantów.

Urząd Skarbowy w Pruszkowie przy ul. Staszica 1 przez cały rok czynny jest w poniedziałki w godz. 8.00-18.00, a w pozostałe dni powszednie w godz. 8.00-16.00. Ze względu na rozliczenia PIT wyznaczono dwa dni otwarte. Urząd będzie czynny w soboty 6 marca oraz 24 kwietnia w godz. 9.00-13.00.

Również mieszkańcy powiatu grodziskiego mogą liczyć na dodatkowe godziny otwarcia Urzędu Skarbowego przy ul. Dalekiej 11. Póki co pewne jest, że dzień otwarty odbędzie się w sobotę 6 marca w godz. 9.00-13.00. Najprawdopodobniej urząd wyznaczy jeszcze jedną sobotę w kwietniu. Można również spodziewać się specjalnych godzin otwarcia w ostatnim tygodniu kwietnia. Przez cały rok Urząd Skarbowy w Grodzisku jest otwarty w tych samych godzinach co w Pruszkowie.

Przypominamy, że podatnicy na rozliczenie z fiskusem mają czas do ostatniego dnia kwietnia.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

jacuzzi ogrodowe