Aktualizacja. Radny Sebastian: "Nie podoba się to vafancullo"

Region

Na blogu radnego Sebastiana Ciesielskiego pojawił się kilka dni temuinteresujący wpis. Zobaczcie, jak radny Sebastian wypowiada się do swoich wyborców. Poziom wypowiedzi oceńcie sami.

Radny Sebastian pisze: „Storna, na której się znajdujesz jest prywatną formą docierania do ludzi dobrej woli, którzy podzielają w większości moje wyobrażenia i światopogląd. Jak jesteś tu, bo Ci za to płacą abyś to czytał lub szukasz sensacji to przejdź na stronę www.pudelek.pl

Walę to, że się coś komuś nie podoba. Nakazu czytania nie ma. Nie podoba się to vafancullo.

Pisał będę o czym chcę, o kim chcę i kiedy chcę. (…)

Wpis pochodzi z blogu http://miastomieszkancow.blog.onet.pl prowadzonego przez radnego miasta Pruszkowa, Sebastiana Ciesielskiego.

Aktualizacja 24.03.2010 – Po naszym artykule Radny Sebastian usunął wpis na swoim blogu. Jak widać chyba zmienił swoją decyzję i nie będzie pisać o czym chce, i kiedy chce. Żałujemy.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.