Przez klika dni ukradły towary za 2 tys. zł

Region

Dyżurny z Ożarowa Mazowieckiego otrzymał informacje o kradzieży sklepowej. Okazało się, że dwie kobiety chciały wyjść ze sklepu z artykułami, za które nie zapłaciły.

Dyżurny komisariatu w Ożarowie Mazowieckim otrzymał wezwanie na interwencję w związku z kradzieżą sklepową. W jednej z placówek handlowych na terenie gminy zostały ujęte dwie kobiety, które chciały wyjść ze sklepu z towarem, za który nie zapłaciły. Na miejsce udali się policjanci z ogniwa patrolowo-interwencyjnego. Jak ustalili funkcjonariusze, te same kobiety w ostatnich dniach dokonały kradzieży innych artykułów powodując łączne straty powyżej 2 tys. złotych.

Policjanci zatrzymali 49 i 42-latkę. Po zebraniu materiału dowodowego usłyszały zarzut kradzieży. Za popełnienie tego przestępstwa kodeks karny przewiduje karę do 5 lat pozbawienia wolności. Czynności w tej sprawie nadzoruje Prokuratura Rejonowa w Pruszkowie.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Przez klika dni ukradły towary za 2 tys. zł”

  1. Jadwiga Sperma pisze:

    Na pewno były na mefedronowym głodzie.

  2. Anonim pisze:

    Ciekawe że zniszczenie mienia prywatnego na sumę tego samego rzędu nie powoduje ścigania z urzędu. Wskazany/ujęty sprawca może być pociągnięty do odpowiedzialności tylko na drodze cywilnej. W warunkach takiego grajdoła jak Pruszków gdzie sprawca najczęściej mieszka po sąsiedzku wytaczanie sprawy jest ryzykowne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły

jacuzzi ogrodowe