Pożar w Żółwinie [aktualizacja]

Około godz. 14.00 przy ul. Wschodniej 5 w Żółwinie doszło do groźnie wyglądającego pożaru.

Z ogniem walczy kilka zastępów straży pożarnej. Na miejsce zostały wysłane kolejne wozy. – obecnie możemy jedynie potwierdzić, że doszło do pożaru hali – mówi nam mł. brygadier Karol Kroć, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pruszkowie.

Strażacy podkreślają, żeby nie zbliżać się w rejon pożaru. Z uwagi na duże kłęby dymu zalecane jest zamknięcie okien w okolicznych domach.

Więcej szczegółów wkrótce.

Aktualizacja godz. 15.30

– Na miejscu działa kilkanaście zastępów straży pożarnej, jest ciężki sprzęt gaśniczy. Akcja Gaśnicza toczy się zarówno z ziemi, jak i z podnośników, jednak nadal całość prowadzona jest z zewnątrz. Ogień całkowicie strawił halę, na szczęście udało się ewakuować wszystkich ludzi znajdujących się wewnątrz, nikt nie ucierpiał – informuje Kroć i dodaje – Na ten moment nie wiemy co było przyczyna zapłonu, ani co dokładnie znajdowało się w hali. Jeśli chodzi o środki ostrożności, to najlepiej nie zbliżać się do tego miejsca i obserwować słup dymu i jego kierunek.

Kłęby dymu były widoczne nawet z ronda Daszyńskiego w Warszawie (za zdjęcie dziękujemy czytelnikowi Danielowi)

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 3

3 odpowiedzi na “Pożar w Żółwinie [aktualizacja]”

  1. Darek de ks pisze:

    Złodzieje samochodów dostają kluczyki z salonów samochodowych.

  2. Anonim pisze:

    Monitoring też spłonął

  3. Spalenizna pisze:

    Po kopci, po kopci i zgaśnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły