Wtargnęli na posesje, zostali zatrzymani

Region

W gminie Jaktorów doszło do nietypowego incydentu. Dwóch mężczyzn wtargnęło na posesję mieszkańca, uszkadzając drzwi wejściowe. W ich domach znaleziono natomiast środki odurzające.

59-letni i 38-letni mężczyźni wtargnęli na prywatną posesję, łamiąc prawo i naruszając mir domowy. Policjanci z Komisariatu Policji w Jaktorowie natychmiast podjęli działania po otrzymaniu zgłoszenia. Dzięki analizie monitoringu i zebranym informacjom, funkcjonariusze potwierdzili udział podejrzanych w zdarzeniu.

Policjanci szybko ustalili miejsca zamieszkania obu mężczyzn. Podczas porannej wizyty w ich domach, funkcjonariusze dokonali przeszukania. W domu 59-latka znaleziono amfetaminę, a w mieszkaniu 38-latka mefedron. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani i przewiezieni do policyjnej celi.

– Po wykonaniu czynności dochodzeniowo-śledczych zatrzymani usłyszeli zarzuty wspólnego dokonania naruszenia miru domowego oraz uszkodzenia mienia oraz posiadania środków odurzających. Jaktorowscy policjanci sprawdzają jeszcze, czy obaj mężczyźni nie mają na swoim koncie innych bezprawnych czynów – informuje asp. sztab. Katarzyna Zych, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 10

10 odpowiedzi na “Wtargnęli na posesje, zostali zatrzymani”

 1. Grzegorz pisze:

  Co raz więcej morderstw, cztery osoby w Ursusie, za miedzą napad z przypalaniem żelazkiem, skuteczny atak nożem w Piastowie,.. kiedy policja zacznie sprawdzać naszych „braci”? Chcemy bezpieczeństwa i sprawnej policji.

 2. leon na emeryturze pisze:

  jestem za obowiązkiem do posiadania broni w każdym domu , co działa szybciej ?- np. glock kaliber 9mm lub tzw. pompka czy telefon na 112 ?
  przygotujmy się na odwiedziny niechcianych gości którzy niebawem za zgodą aktualnie rządzących dziwnych ludków będą nas masowo nawiedzać

  • Anonim pisze:

   No wiadomo bo broń będą posiadać tylko poprawnie obywatele, a bandyci już nie. Nie ma nic rozsadniejszzego niż wyskoczyć na bandziora z bronią gdy nie jesteś pewny co do jego zamiarów, a więc formalno prawnie nie masz prawa jej użyć i skończyć martwy bo bandzior nie będzie miał takich rozterek.

   • antek policmajster pisze:

    słusznie prawisz, mając tak niską samoocenę i postawę leminga nie wychodź z domu .jeśli boisz się użyć broni to już nie żyjesz 😀
    innym zalecam AK47 z duużym magazynkiem.
    Przepisy niedługo ulegną zmianie ponieważ policja się nie wyrabia z tzw. obroną obywateli , no chyba że zatrudnią ludzi z ua z polskim paszportem jako policjantów –

 3. Napad pisze:

  Incydent?

 4. Maly ale wariat pisze:

  U nas w domu rodzinnym przy drzwiach wiszą dwie maczety, dla mnie i dla ojca, nie zdążyli by zadzwonić na policję a raczej zabrakło by ręki. Takich śmieci trzeba tępić.

  • tyl pisze:

   Popieram.

  • Polanka stronk pisze:

   Patus w internecie „mam dwie maczety i poobcinane ręce”.
   Co byłoby w domu patusa w rzeczywistości „proszę oto moja ponętna pupa złodzieju, który wziąłeś maczetę która debil powiesił przy wejściu, używaj sobie dowoli. Ojciec też ma swoją dać, ależ oczywiście panie złodzieju już daje.”.

   • mnietek bimbała pisze:

    powinieneś rozdawać ulotki i zachęcać do rozmów o pokoju na świecie . a ja mam gumę model zomo ’81 i spokój przed domem i na parkingu oraz brak skarg na policji

 5. Olo pisze:

  Zutylizować.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły

jacuzzi ogrodowe