Na autostradzie A2 na pasie w kierunku Łodzi na wysokości miejscowości Moszna doszło do pożaru samochodu dostawczego. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Podczas jazdy w dostawczym samochodzie marki Renault doszło do awarii, a w jej wyniku do samozapłonu auta. Kierujący wraz z pasażerami próbowali ugasić auto, niestety ich próby okazały się bezskuteczne.

Na miejsce wezwani zostali strażacy. W akcji udział brało aż pięć zastępów straży pożarnej.

W samochodzie dostawczym znajdowały się butle tzw. . naboje techniczne z gazem dwutlenkiem węgla. Ze względu na duże zagrożenie strażacy na czas akcji zamknęli dla ruchu fragment autostrady A2 w obu kierunkach.

Na miejscu swoje działania prowadzili strażacy z JRG Pruszków, OSP Brwinów, OSP Moszna, OSP Biskupice. Dodatkowo wezwano grupę operacyjną z KW PSP w Warszawie. Dodatkowo wezwano policję oraz służbę drogową.

Do pożaru doszło około godz. 17.00. Akcja trwała do godz. 19.00.. Nikt nie został poszkodowany.

Na autostradzie w kierunku poznania mogą występować jeszcze niewielkie utrudnienia ze względu na stojący wrak auta na pasie awaryjnym.

Za zdjęcia dziękujemy Wawa Hot News 24

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.