Poszukiwany przez Interpol wpadł, bo jechał za szybko

Grodzisk Maz.

Grodziscy policjanci zatrzymali obywatela Uzbekistanu za przekroczenie dozwolonej prędkości.Okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany czerwoną notą Interpolu.

Mundurowi z Wydziału Drogowego KPP w Grodzisku Mazowieckim podczas kontroli w Żabiej Woli zatrzymali kierowcę volkswagena, którzy przekroczył dopuszczalną prędkość. Okazało się, że 37-letni obywatel Uzbekistanu jest poszukiwany czerwoną notą przez Biuro Interpolu. – Zgodnie z listem gończym wydanym prawie rok temu, 37-latek ma do odbycia karę 8 lat pozbawienia wolności za popełnione w swoim kraju oszustwa finansowe – informuje asp. sztab. Katarzyna Zych z KPP w Grodzisku.

22 lutego Sąd Okręgowy w Płocku podjął decyzję o tymczasowym aresztowaniu mężczyzny. Teraz oczekuje on na deportowanie do swojego kraju.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 3

3 odpowiedzi na “Poszukiwany przez Interpol wpadł, bo jechał za szybko”

  1. Jadwiga Sperma pisze:

    Otoczyć w smole i pierzu!

  2. bubu pisze:

    Ciekawe jak ktoś taki wjechał do UE.

  3. Precz z mafią pisze:

    No tak, POwrócili ZŁOdzieje i mafiozi to Polska stałą się ELDORADO dla przestępców posdatkowych, mafii it…no żyć nie umierać

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły