Policjant przed służbą zatrzymał pijanego kierowcę

Grodzisk Maz.

Jeden z dyżurnych z grodziskiej komendy w drodze do pracy zatrzymał pijanego kierowcę. Mężczyzna miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu.

Funkcjonariusze policji na co dzień stykają się ze skutkami lekkomyślności i nieodpowiedzialności osób, które wsiadają za kierownicę na „podwójnym gazie”. A ponieważ policjantem podobno jest się zarówno na służbie, jak i poza nią, jeden z dyżurnych z Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim w drodze do pracy zatrzymał nietrzeźwego kierowcę.

Policjant w drodze na nocną służbę zauważył, że kierowca jadący przed nim nie trzyma toru jazdy. Po tym wywnioskował, że prawdopodobnie kierowca tej jest pijany.

Dalsze zdarzenia relacjonuje asp. sztab. Katarzyna Zych – Chwilę później we wskazane przez niego miejsce przyjechali policjanci, którzy natychmiast zatrzymali mitsubishi i sprawdzili kierowcę. Podejrzenia dyżurnego szybko się potwierdziły. 63-latek miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu.

Pijany kierowca z miejsca stracił prawo jazdy. Czeka go jeszcze odpowiedzialność karna za to przestępstwo drogowe. Jednocześnie policja nadal apeluje o zgłaszanie podobnych zdarzeń, aby zapobiec wypadkom na drogach i wszyscy mogli czuć się bezpiecznie na drodze.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 4

4 odpowiedzi na “Policjant przed służbą zatrzymał pijanego kierowcę”

 1. karol s. pisze:

  bierzcie przykład z kolegów : policjanci z grodziska łapią przestępców a policjanci z pruszkowa wożą samochodem nie potrafiąc nim jeździć ;-))

 2. paca pisze:

  Utaplac ryja w lajnie lachudrze!

 3. Klm pisze:

  To bez znaczenia. Opozycyjna nagonka, na wszystko i wszystkich dalej trwa. Co by Policja nie zrobiła to zawsze będzie zła.

 4. Olo pisze:

  To w Piastowie na komendzie jakiś czas temu koleś walił puce w necie?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły