Zakład energetyczny PGE Dystrybucja informuje o planowanych na najbliższy tydzień wyłączeniach prądu. Przerwy w dostawie energii spowodowane są koniecznością wykonania prac modernizacyjnych na urządzeniach elektrycznych.
PONIEDZIAŁEK 14 WRZEŚNIA
Grodzisk Maz.: godz. 8.00 – 12.00 – ul. Słowackiego od nr 10 do nr 18 i od nr 17 do nr 19, 19A, Willowa od nr 2 do nr 28 oraz od nr 5 do nr 15, Rozkoszna nr 2, 4, 4A, 6, Skarbka 1, 1A, 3, 4, 5, 11.
Kanie: godz. 9.00 – 13.00 – Wspólna 10.
Kozery Nowe: godz. 8.00 – 9.00 oraz 19.00 – 20.00 – ul. Popławska od nr 47 do nr 79.
Kraśnicza Wola: godz. 8.00 – 9.00 oraz 19.00 – 20.00.
Milanówek: godz. 9.00 – 13.00 – ul. Wiatraczna od nr 36 do nr 36F.
Pruszków: godz. 9.00 – 13.00 – ul. Ołówkowa od nr 30 do nr 40 i od nr 11 do nr 25.
Stara Wieś: godz. 10.00 – 14.00 – ul. Grodziska, Rumiankowa, Bracka, Piniowa.
WTOREK 15 WRZEŚNIA
Biskupice: godz. 9.00 – 13.00 – od nr 1 do nr 3C.
Kozery Nowe: godz. 8.00 – 10.00 oraz 19.00 – 20.00 – ul. Popławska od nr 47 do nr 79.
Kozery: godz. 8.00 – 9.00 oraz 19.00 – 20.00 – ul. Urocza, Krajobrazowa.
Kraśnicza Wola: godz. 8.00 – 9.00 oraz 19.00 – 20.00.
Krosna Wieś: godz. 9.00 – 13.00 – ul. Długa.
ŚRODA 16 WRZEŚNIA
Domaniew: godz. 9.00 – 11.00.
Kozery Nowe: godz. 8.00 – 10.00 oraz 19.00 – 20.00 – ul. Popławska od nr 47 do nr 79, Czerwonych Maków, Krajobrazowa.
Kozery: godz. 8.00 – 9.00 oraz 19.00 – 20.00 – ul. Urocza.
Kraśnicza Wola: godz. 8.00 – 10.00 oraz 19.00 – 20.00.
Kuklówka Radziejowicka: godz. 8.00 – 16.00 – ul. Szkolna.
Kuklówka Zarzeczna: godz. 8.00 – 16.00 – ul. Chełmońskiego.
Milanówek: godz. 9.00 – 13.00 – ul. Podwiejska od nr 9 do nr 33/1, 33/2 i od nr 4 do nr 36.
Moszna Wieś: godz. 9.00 – 11.00 – od nr 42 do nr 52 i od nr 41 do nr 60.
Pruszków: godz. 7.00 – 9.00 oraz 16.00 – 18.00 – ul. 3 Maja od nr 92 do nr 122 i od kościoła do nr 147, Poznańska od bazy MZO do kwiaciarni przy Żbikowskiej, Cicheckiego
CZWARTEK 17 WRZEŚNIA
Grodzisk Maz.: godz. 8.00 – 10.00 oraz 15.00 – 16.00 – ul. Topolowa, Królewska24, 3 Maja, Ruczaj, Świerkowa, dębowa, Buczynowa
Milanówek: godz. 8.00 – 10.00 oraz 15.00 – 16.00 – ul. Bliska, Jedwabna, Piotra Skargi.
Nadarzyn: godz. 9.00 – 13.00 – ul. Akacjowa, Matejki, Leszczynowa, Modrzewiowa, Plantowa, Narcyzowa, Niezapominajki, Pruszkowska 6B, Sitarskich, Mazurska, Warszawska, Mała, Kościelna, Turystyczna od nr 1 do nr 10.
PIĄTEK 18 WRZEŚNIA
Kozery Nowe: godz. 8.00 – 10.00 oraz 19.00 – 20.00 – ul. Czerwonych Maków, Krajobrazowa, Tulipanowa, Poranna, Przyleśna, Konwaliowa.
Pruszków: godz. 8.00 – 9.00 oraz 13.00 – 14.00 – ul. Kręta od rzeki do Asnyka, Torfowa od Krętej do Piotra Skargi, Piotra Skargi, Węglowa, Kokosowa, Asnyka.
Ile razy w ciągu roku PGE wyłącza prąd? Można się pomylić o 500 razy