Piknik integracyjny w Nadarzynie

Region

Stowarzyszenie na Rzecz Dzieci i Osób Niepełnosprawnych „Szlakiem Tęczy” organizuje w Nadarzynie piknik integracyjny. Wszyscy uczestnicy będą mogli uczestniczyć w pokazach różnych terapii i innych atrakcjach.

Impreza odbędzie się w sobotę, 22 maja na stadionie GOS w Nadarzynie. Przybyli na imprezę mieszkańcy będą mogli oglądać pokazy Kynoterapii (zajęcia z psami), Hipoterapii (jazda na koniach), arterapii (terapia sztuką – rękodzieło). Dodatkowo przybyli będą mogli zapoznać się z podstawami rehabilitacji osób niepełnosprawnych oraz z pismem Braile’a.

Imprezę uświetnią występy zespołu muzycznego z gimnazjum im. Jana Pawła II w Nadarzynie oraz Orkiestry OSP Nadarzyn. Wśród przygotowanych atrakcji znajdą się również pokazy motocyklowe z możliwością przejażdżki na motorach, pokazy ratownictwa, przejażdżki na kucykach i wiele innych.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.