Parking przy stadionie już gotowy

Milanówek

Milanowski stadion przy ul. Turczynek zyskał... nowe miejsca parkingowe. Inwestycja została zrealizowana w ramach tegorocznej edycji budżetu obywatelskiego.

Stadion w Milanówku to nie tylko miejsce gdzie grają i trenują piłkarze. W tym miejscu organizowane są również imprezy miejskie. Wielu mieszkańców miasta-ogrodu podkreślało, że brakuje tu odpowiedniego zaplecza parkingowego. Nie ma się więc co dziwić, że pomysł stworzenia parkingu przy stadionie zyskał ich aprobatę. W ramach tegorocznej edycji budżetu obywatelskiego przy ul. Turczynek wybudowano parking.

Kilka dni temu odbyły się odbiory. – Dziś, miały miejsce czynności odbiorowe na terenie KS MILAN Milanówek dotyczące powstającego tam utwardzenia terenu z wyznaczeniem miejsc parkingowych, budową pochylni dla niepełnosprawnych, stojaków na rowery i samoobsługowej stacji naprawy rowerów – poinformowała na swoim facebookowym profilu Wiesława Kwiatkowska, burmistrz Milanówka. – W wyniku odbioru stwierdzono konieczność wykonania niewielkich poprawek – jednak wykonane elementy w ocenie urzędników spełniają oczekiwania wynikające z zawartej z wykonawcą umowy. Jesteśmy przekonani, że wszyscy odwiedzający klub odczują zdecydowaną poprawę w dostępie do całej oferty tego terenu – dodała.

Budowa parkingu przy stadionie KS Milan kosztowała prawie 126 tys. zł.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.