Oto skład rady gminy Brwinów

Wybory 2018

Większość w 21 osobowej radzie gminy w Brwinowie stanowić będą przedstawiciele komitetu Dobro Wspólne. W opozycji znajdą się radni PiS i Koalicji Obywatelskiej.

Aż 13 mandatów trafi do osób z listy KWW Arkadiusza Kosińskiego Dobro Wspólne. Są to: Adrianna Olczak, Marek Winiarski, Rafał Wysocki, Zbigniew Kurządkowski, Grzegorz Matysiak, Małgorzata Kucharska, Firmin Słojewski, Sławomir Rakowiecki, Marta Bartos, Lidia Iwoła, Aldona Górniak, Michał Segit. Mandat radnego wywalczył także Arkadiusz Kosiński, jednak w obliczu wygranych wyborów na burmistrza gminy, należy spodziewać się jego rezygnacji z zasiadania w radzie. To miejsce zajmie osoba z następnym wynikiem z listy.

Czterech radnych wprowadzi Prawo i Sprawiedliwość. Są to Karol Kuhn, Andrzej Guzik, Małgorzata Jabłońska i Dariusz Krzemiński.

Również cztery mandaty dla Platformy Nowoczesnej Koalicji Obywatelskiej: Maciej Żukowski, Barbara Koralewska, Paweł Nyc, Adam Adamczyk.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

jacuzzi ogrodowe