Ostatnie dni na składanie wniosków do BO Pruszkowa 2025

Pruszków

Pruszkowski Budżet Obywatelski powraca. Jeśli macie już pomysł, który warto zgłosić, to radzimy się spieszyć. Zostało już tylko kilka dni na składanie wniosków

Budżet obywatelski przypadł do gustu mieszkańcom Pruszkowa. Za nami już sześć edycji, które z roku na rok cieszyły się coraz większym zainteresowaniem. Mamy nadzieję, że w tym roku będzie podobnie ponieważ do „rozdania” jest aż 2,1 mln zł na realizację projektów zgłoszonych przez mieszkańców.

Nabór wniosków ruszył 21 marca. Jeśli jeszcze nie zgłosiliście projektu to podpowiadamy jak to zrobić. Maksymalnie na jeden pomysł można przeznaczyć 120 tys. zł. Należy wypełnić specjalny formularz wraz z wymaganymi załącznikami. Do formularza należy dołączyć listę z 30 podpisami mieszkańców, którzy popierają nasz pomysł. Wszystkie informacje, które dotyczą zgłaszania projektów znajdziecie tutaj. Czas na zgłaszanie projektów upływa 11 kwietnia.

Listę projektów, które zostaną poddane głosowaniu poznamy 29 maja. Samo głosowanie w ramach budżetu obywatelskiego odbędzie się w dniach 31 maja – 25 czerwca. Jego wyniki do 15 lipca.

Wszystkie informacje na temat Pruszkowskiego Budżetu Obywatelskiego znajdziecie tutaj.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

jacuzzi ogrodowe