Nowe cztery kółka trafiły do Krystynki

Wózek dla pierwszego dziecka urodzonego w 2023 roku trafił do maleńkiej Krystynki i jej rodziców. Uroczyste przekazanie prezentu od gminy odbyło się podczas sesji Rady Miejskiej.

Grodziska tradycja wręczania wózków dla pierwszych dzieci urodzonych w danym roku ma swoją kontynuację także i w 2023 roku. 30 stycznia na sesji Rady Miejskiej pojawił się niezwykły mały gość. Była to Krystynka, mieszkanka Grodziska Mazowieckiego – pierwsze dziecko urodzone w 2023 roku – wraz z rodzicami. Dziewczynka przyszła na świat 2 stycznia 2023 roku o godz. 11.10.

Nowy wózek i wyprawkę wręczył Burmistrz Grodziska Mazowieckiego – Grzegorz Benedykciński. Poza tymi, jakże praktycznymi prezentami, mała grodziszczanka otrzymała zawieszkę z kołyską własnoręcznie wyhaftowaną przez panią Marię Staniak – mieszkankę grodziskiej gminy.

Rodzicom gratulujemy córki, a Krystynce życzymy samych pięknych chwil w nowym wózku!

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Nowe cztery kółka trafiły do Krystynki”

  1. dziadek przemek pisze:

    Śliczna mała kobietka , gratuluję rodzicom uroczego szczęścia .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły