Nowa strefa rekreacyjna już niebawem

Grodzisk Maz.

Mamy dobre wieści dla mieszkańców gminy Grodzisk Mazowiecki. Jeszcze w tym roku ma powstać nowa strefa rekreacyjna. Burmistrz Grzegorz Benedykciński podpisał już umowę z wykonawcą.

Nowa strefa edukacyjno-rekreacyjna ma powstać w Czarnym Lesie, na jednej z działek przy ul. Dzikiej Róży. W ramach inwestycji pojawią się tu naturalne ciągi komunikacyjne, siłownia plenerowa oraz elementy malej architektury. Całość dopełnią kwiatowe rabaty oraz istniejąca zieleń, która zostanie odpowiednio zaadaptowana.  – Już w lipcu mieszkańcy gminy Grodzisk Mazowiecki będą mogli korzystać z placu otoczonego roślinnością, inwestycja ma na celu stworzyć teren o funkcji rekreacyjno-edukacyjnej – poinformował grodziski magistrat tuż po zawarciu umowy z wykonawcą.

Wypoczynkowi na łonie natury będzie też sprzyjać infrastruktura piknikowa. Na terenie przy ul. Dzikiej Róży pojawią się drewniane wiaty, ławkostoły, grill oraz altany piknikowe.

Natomiast miłośnicy aktywnego spędzania czasu do swojej dyspozycji będą mieli siłownię plenerową z taki urządzeniami jak: wioślarz, twister, orbitrek, koła czy drabina.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.