Niespodzianka dla pierwszego mieszkańca urodzonego w 2023 r.

Grodzisk Maz.

Można powiedzieć, że obdarowywanie pierwszego mieszkańca Grodziska Mazowieckiego urodzonego w Nowym Roku to już tradycja. Nie inaczej będzie i tym razem!

Grodzisk Mazowiecki od lat obdarowuje małych mieszkańców miasta, który na świat przychodzą jako pierwsi w nowym roku. Ta niepisana tradycja budzi ogromną sympatię. Ale trzeba też przyznać, że podarek również zasługuje na pochwałę. Co to takiego? To pierwsze „cztery kółka”, czyli nowoczesny wózek 3w1. W ubiegłych latach taki prezent trafił m.in. do Poli, Adasia czy Szczepana.

Nowy „pojazd” czeka już na nowego właściciela. Zasady są proste. Wózek trafi do pierwszego małego mieszkańca Grodziska Mazowieckiego urodzonego w 2023 r. Nie ważne w jakim szpitalu maluch przyjdzie na świat. Ważne, by mama była zameldowana w Grodzisku Mazowieckim. Otrzymanie wózka nie jest uzależnione od dochodów rodziny, zgłaszać się zatem może każdy rodzic, którego dziecko przyjdzie na świat 1 lub 2 a nawet w kolejne dni stycznia.

Zgłoszenia należy składać w Wydziale Promocji pod numerem telefonu (22) 755 55 34 wew. 102 lub 22 463 46 17. Urzędnicy czekają na zgłoszenia do 13 stycznia.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.