Multimedialny Park Fontann zaprasza w majówkę

Region

Jeśli w długi majowy weekend nie możecie sobie pozwolić na wyjazd za miasto to pomyślcie o ciekawym spędzeniu czasu w okolicy. Podsuwamy Wam pomysł – wybierzecie się do Multimedialnego Parku Fontann w Warszawie. W tym roku królować będą… przeboje zespołu ABBA!

Warszawskie fontanny do „życia” powracają w majówkę. Pierwszy pokaz będzie można zobaczyć już 1 maja o godz. 21.30. – Już 1 maja rozpoczynamy nowy cykl pokazów fontann  W tym roku kolorowe fontanny zatańczą do muzyki legendarnego zespołu ABBA! Przeniesiemy się do lat siedemdziesiątych, wspominając historyczne wydarzenie – przylot grupy do Warszawy. Zapraszamy na porywające do tańca i śpiewu pokazy pełne niezapomnianych przebojów!  – informują organizatorzy.

Jeśli nie dacie rady pojawić się na inauguracyjnym pokazie to nic straconego. Wodne widowisko będzie można zobaczyć również w kolejne dni długiego weekendu (do 4 maja włącznie) również o godz. 21.30.

Multimedialny Park Fontann będzie działał do końca września pokazy będą odbywać się w każdy piątek i sobotę. Od maja do lipca pokazy w piątki i soboty będą odbywać się o godz. 21.30, w sierpniu o godz. 21.00 a we wrześniu o godz. 20.30.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.