MPM podarował przedszkolom nowoczesne oczyszczacze powietrza

42 nowoczesne oczyszczacze powietrza trafiły przed Świętami do przedszkoli publicznych na terenie Milanówka, Brwinowa i Podkowy Leśnej, czyli miast Podwarszawskiego Trójmiasta Ogrodów. Ufundowała je firma MPM, wyposażając w ten sposób wszystkie placówki na terenie trzech gmin w urządzenia do ochrony przed smogiem, alergenami, szkodliwymi bakteriami i wirusami.

Troska o czyste powietrze w warunkach pandemii to sprawa szczególnie istotna. Równie ważna jak zdrowie dzieci, od którego zależy często bezpieczeństwo także członków ich rodzin, w tym m.in. babć i dziadków. Z tego powodu firma MPM, która od ponad 30 lat dostarcza do polskich domów wysokiej klasy sprzęt AGD, w ramach świątecznego podarunku przekazała na rzecz przedszkoli publicznych w Milanówku, Brwinowie i Podkowie Leśnej 42 nowoczesne oczyszczacze powietrza.

To urządzenia z technologią OxyFrisch+, czyli pięciostopniowym systemem filtracji powietrza, co przekłada się na 99,98% skuteczności w usuwaniu szkodliwych dla zdrowia czynników. Oczyszczacze marki Haus & Luft z portfolio MPM eliminują także wirusy i bakterie dzięki zastosowaniu lampy UV.

W środę, 16 grudnia, ten świąteczny podarunek na ręce burmistrzów Milanówka, Brwinowa i Podkowy Leśnej przekazał Piotr Płochocki, właściciel firmy MPM.

– W tych trudnych ze względu na pandemię czasach jeszcze ważniejsza niż dotychczas jest troska o zdrowie, wzajemna pomoc i wsparcie. Cieszę się, że firma MPM dokłada swoją cegiełkę do szczytnego celu, jakim jest zapewnienie odpowiednich warunków dla najmłodszych, a tym samym zadbanie także o bezpieczeństwo i zdrowie ich rodzin – mówi Piotr Płochocki.

22 oczyszczacze marki Haus & Luft trafiły do przedszkoli na terenie Milanówka, 5 do Podkowy Leśnej, placówki w gminie Brwinów zyskały 15 takich urządzeń. – Jest to cenny upominek, który będzie służył naszym małym mieszkańcom, zwłaszcza dziś, gdy wszyscy tak bardzo troszczymy się o zdrowie – zaznacza Arkadiusz Kosiński, burmistrz Brwinowa.

– Jestem wdzięczny za ten piękny gest. Czyste powietrze i zdrowie najmłodszych to sprawa fundamentalna, ma także ważny wymiar edukacyjny – podkreśla Artur Tusiński, włodarz Podkowy Leśnej.

– Dzięki wielkiemu wsparciu wiodącego polskiego producenta sprzętu AGD, milanowskiej firmy MPM, Urząd Miasta Milanówka otrzymał bezpłatnie 22 oczyszczacze powietrza, które zostaną zainstalowane w żłobku przy ul. Warszawskiej i przedszkolach przy ul. Herberta i ul. Podgórnej. Dzięki temu wspaniałemu gestowi nasi najmłodsi mieszkańcy będą przebywać w najlepszych możliwych warunkach dotyczących standardów jakości powietrza. Ogromne słowa uznania należą się właścicielowi firmy MPM Panu Piotrowi Płochockiemu. Szanowny Panie Piotrze bardzo Panu dziękuję w imieniu swoim i przede wszystkim naszych milanowskich milusińskich – mówi Piotr Remiszewski, burmistrz Milanówka.

MPM to polska firma i marka zmechanizowanego sprzętu AGD z blisko 30-letnią tradycją. Projektujemy i produkujemy sprzęt AGD – urządzenia wysokiej jakości w zróżnicowanej cenie. Od 30 lat obserwujemy zwyczaje i style życia Polaków. Oferujemy rozwiązania przemyślane i uszyte na miarę każdego gościnnego domu: m.in. suszarki do grzybów i owoców, chłodziarki do wina, wyciskarki wolnoobrotowe czy sprzęt do zabudowy kuchni o niestandardowych wymiarach. W portfolio MPM znajdują się marki: MPM, Sam Cook, Haus&Luft, Smile.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.