Wakacje z kamperem. Weź udział w loterii i wygraj rodzinny wyjazd marzeń!

Inf. Prasowa / Janki

Centrum Janki zaprasza do udziału w wielkiej loterii, w której codziennie do zdobycia jest ponad 50 nagród! W tym kampery wraz z kartami paliwowymi do wypożyczenia na tydzień oraz ponad 700 super nagród rzeczowych.

Niezapomniana podróż na czterech kołach jest dosłownie na wyciągnięcie ręki! Wystarczy w dniach od piątku 14 do soboty 29 maja odwiedzić Centrum Janki, zrobić zakupy za min. 100 złotych i wymienić paragon na kupon loteryjny. Losowanie odbywa się codziennie!

W puli przygotowanych nagród jest aż 10 samochodów typu kamper, które będzie można wypożyczyć na 7 dni. Zaplanowanie podróży ułatwi z pewnością dołączona do każdego auta karta paliwowa.

Na miłośników podróży czekają również inne wspaniałe nagrody, w tym vouchery do biur podróży, karty podarunkowe oraz niezwykle przydatny podczas wakacyjnych przygód sprzęt turystyczny, m.in. śpiwory, ręczniki podróżne, torby sportowe, plecaki, termosy, kubki termiczne, powerbanki i słuchawki.

Stoisko loterii czynne jest codziennie w dniach od piątku 14 do soboty 29 maja w godzinach pracy Centrum (w ostatnim dniu loterii stoisko będzie czynne do wyczerpania kuponów).

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.