Michałowice na rowerze

Michałowice

W gminie Michałowice wciąż przybywa ścieżek rowerowych. Wycieczka rowerowa wokół gminy to doskonała propozycja aktywnego spędzenia wolnego czasu.

Jazda na rowerze jest dobrym pomysłem na aktywne spędzenie wolnego czasu. Jeśli do tego towarzyszą nam piękne okoliczności natury, to sama przyjemność.

Na terenie gminy Michałowice powstaje coraz więcej ścieżek rowerowych. Niektóre prowadzą przez malownicze zakątki. – Na szlaku rowerowym możecie Państwo podziwiać malowniczy krajobraz naszej okolicy lub odpocząć na ławeczce. Każda pora na rower jest dobra, namawiamy do przejażdżek po naszej gminie – zachęca do wycieczek rowerowych wójt gminy Małgorzata Pachecka.

Można jeździć „przed siebie” lub wybrać jedną z tras, którą przygotowało Polskie Zrzeszenie Instruktorów Rowerowych. To osiem propozycji szlaków prowadzących prze gminę. Trasy możecie zobaczyć tutaj.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 6

6 odpowiedzi na “Michałowice na rowerze”

  1. kulturalny komorów pisze:

    Pani wójt wie że w mieście stołecznym samozwańczym ogrodzie nie wolno jeździć na rowerze żeby nie rozjechać intelegentnych mieszkańców komorowa, dlatego nie buduje tu ścieżek rowerowych, co innego na wsi komorów niema ścieżek mozna jeździć rowerem żeby rozjeżdac wiejskie chamstwo.

  2. Autochton pisze:

    Gmina M,Pacheckiej „zachęciła”do ścieżek rowerowych likwidując rower gminny.za to są pieniądze na sadzenie picowatych krzaczków i badyli .czekamy na kolejne „oszczędności”,aby było się z czego pośmiać

  3. pompki i rowery pisze:

    Święto prowda,tys prowda i gó..o prowda (tylko wczoraj miałem 3 bliskie spotkania z autami w w tym 1 gluzin na ścieżkach rowerowych)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły