Miał 2 promile, wjechał w drzewo [FOTO]

W weekend w Pęcicach doszło groźnego zdarzenia drogowego. Kierujący Audi wjechał w drzewo. Okazało się, że mężczyzna jest pijany.

Do zdarzenia doszło na ul. Sokołowskiej w Pęcicach. Kierujący Audi nagle stracił panowanie nad samochodem i uderzył w drzewo. W samochodzie podróżowały trzy osoby. Kierowca i jeden z pasażerów ucierpieli w zdarzeniu i trafili do szpitala.

Okazało się, że kierujący Audi nie miał uprawnień do prowadzenia pojazdów.  Co więcej mężczyzna był pijany. Miał ponad 2 promile!

Na miejscu oprócz policji pracowała straż pożarna oraz zespoły ratownictwa medycznego.

Za zdjęcia dziękujemy Wawa Hot News 24.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 18

18 odpowiedzi na “Miał 2 promile, wjechał w drzewo [FOTO]”

 1. Ss galizien pisze:

  Oun upa obywatel na socjalu u lachow?

 2. Takie zycie pisze:

  Jakby to ująć istnieją dwie możliwości sciągania długu z niewolników w obecnych czasach gdyż odbiorcą na szczycie i tak na samym końcu jest ta sama organizacja.. albo na front i do „czolgów” albo na front i do „magazynów” , w końcu ci sami budują Leopardy i Lidle…

 3. obecna... pisze:

  Na rondzie turbinowym nie poradzi sobie…jak zresztą wielu młodych…

 4. Ara pisze:

  Miałam zaszczyt być na izbie przyjęć z owymi obywatelami. Kierujący nie ma prawa jazdy i generalnie pierwszy raz jechał samochodem. Pijani totalnie. Pana kierującego czeka sprawa w sądzie 🙂 przyznali policjantom, że imprezowali od wczoraj i chyba jechali po alko. Z izby przyjęć wypisali się na własne żądanie. Chwilę wcześniej inny patrol również przywiózł na izbę przyjęć obywatela Ukrainy zakutego w kajdanki.

 5. Rozbijają się pisze:

  Deportować na front w Charkowie

 6. Anonim pisze:

  Szkoda drzewa

 7. Anonim pisze:

  Siedzieli na chodniku na przeciw Biedronki, gieroje z ukrainy (pisownia z małej litery celowa). Czy to już celowe działanie ze strony Policji jak i mediów, że przestano informować o kraju pochodzenia sprawcy? Statystyki nie kłamią, mamy wielokrotny wzrost przestępstw, rozbojów, pijanych kierowców na drogach od 2022 roku, to nie jest przypadek. Wpuściliśmy prócz osób szukających schronienia, olbrzymią liczbę przestępców, nikt nikogo nie sprawdzał, a dziś mamy to co mamy, jakbyśmy wcześniej swoich problemów nie mieli. Uber, Bolt, kierowcy z podrobionymi dokumentami, rzekomi Gruzini, nie mówiący w tym języku, a o dziwo w ukraińskim. Przykład choćby z zatrzymania kierowcy we Wrocławiu, z lewymi papierami z Gruzji, a faktycznie obywatel sąsiada zza wschodniej granicy. Z nieoficjalnych danych, 70-80% tych kierowców to ukraińcy, w razie wtopy wszystko idzie na Gruzinów. Na szczęście, Policji co raz lepiej idzie weryfikacja dokumentów. Podobna sytuacja z ubiegłego roku na bulwarach w Warszawie, gdzie pijani kazali Polakom wznosić okrzyki na cześć ukrainy, w przypadku odmowy był łomot. Początkowo też podano inną narodowość sprawców. Nie, nie jestem ksenofobem, po prostu widzę i obserwuję, co się dzieje wkoło mnie.

  • robot pisze:

   W zasadzie masz rację ale napisałbym Ukraina. Bo ten kraj jest wielki przez to jak stawia opór ruskiej hołocie. Natomiast ci którzy w Polsce zachowują się jak bydło zasługują na jakieś specjalne określenie, niekoniecznie wywodzące się od nazwy narodowości.

   • itd pisze:

    ruską hołotę to ty masz chyba wsród swoich przodków wraz z banderowcami. Bo sami ukraińcy w 2/3 mają rosyjskie korzenie rodzinne i nierzadko to przyznają.. Jeden naród podzielony z zewnątrz politycznie i tych masz kochać a tamtych nienawidzić. To trzeba być pacjentem tworek na wolności.

 8. Takiłuki pisze:

  Ukraina ładnie tańczy na polskiej ziemi.

  • Brwinowianin pisze:

   Teraz to raczej na niemieckiej ziemi, bo tusk to niemiec, a Polacy to głupcy głosując na kogoś, kto już ich raz okradł !
   Ze złodziejem jest jak ze zdrajcą , jak raz zdradził to zdradzać będzie całe życie !
   Oj barany !

   • Anonim pisze:

    Czy lekarz nie zabronił ci wchodzić do internetu?

    • Oktabenson pisze:

     A czy Tusk już raz nie okradł? Jeśli nie to krótką masz pamięć…

    • Brwinowianin pisze:

     No zabronił. Zapraszam kolegów do homo-homo i jak mnie ładują od tyłu to korzystam z internetu na ich telefonach. Nikt nie pokona pisiora kombinatora. A teraz idę się pomodlić za twoją niemiecką duszę i za to że sprzedałeś Polskę, bonw przeciwieństwie od lewactwa jestem porządny i do kościolka chodzę.

     • J.A.N. pisze:

      Czyli Tobie Czarnek odpalił na willę i teraz jesteś Pan?
      Gratulacje elito elit

   • Grzegorz pisze:

    Brwinowianin, Kaczyńskiego dziadek pracował jako pracownik państwowy w Carskiej Rosji. Nie mógł być Polakiem i nie mógł być wyznania Rzymskokatolickiego. I teraz wybieraj, był wyznania Prawosławnego czy Judaizmu? Po drugie obrażasz Polaków którzy mieszkali na terenie Wolnego Gdańska. Ciekawe czy ty jesteś Polakiem, czy ciebie nie przywieźli ze stepów Ukrainy.

   • Wilku pisze:

    Tusk miał tylko z jednej strony babkę Niemkę, taki z niego Niemiec.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły