Małżeństwa na medal

Brwinów

Dziewięć par małżeńskich z terenu gminy Brwinów otrzymało medale przyznane przez Prezydenta RP za ponad 50 lat małżeństwa.

W środę 7 lutego 2024 r. kolejne pary z gminy Brwinów otrzymały okolicznościowe medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Podczas uroczystego spotkania burmistrz Arkadiusz Kosiński wraz z przewodniczącym Rady Miejskiej Sławomirem Rakowieckim oraz kierownikiem Urzędu Stanu Cywilnego Mirosławą Osęką przekazali dziewięciu parom medale przyznane przez prezydenta RP.Burmistrz Arkadiusz Kosiński oraz przewodniczący Rady Miejskiej Sławomir Rakowiecki złożyli jubilatom gratulacje i życzenia na dalszą wspólną drogę życia, by nadchodzące dni, miesiące i lata upływały im przede wszystkim w zdrowiu, w otoczeniu kochającej rodziny, dzieci i wnuków. Małżonkowie oprócz okolicznościowych medali otrzymali bukiety kwiatów i kosze wypełnione słodyczami oraz pamiątkowe upominki. Świętowali wspólnie w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół. Nie zabrakło uroczyście odśpiewanego „Sto lat”, szampana i tortu. Jubileusz uświetnił koncert skrzypcowy Łukasza Parchety.

Złote gody świętowali:
Urszula i Stefan Buczyńscy,
Danuta i Stefan Gustawscy,
Henryka i Czesław Makuchowie,
Marcjanna Czarnecka-Marciniak i Jerzy Marciniak,
Krystyna i Krzysztof Ostapczukowie,
Katarzyna i Eugeniusz Pawińscy,
Wanda i Zygmunt Szwedowie,
Genowefa i Henryk Wawrzyńczakowie,
Teresa i Tadeusz Żebrowscy.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Małżeństwa na medal”

  1. płatnik dla miasta pisze:

    A co na to Pruszków?

  2. tusk to ZŁO pisze:

    Już Wam tuskolandia obetnie te 13 i 14 emerytury…A możecie podziękować za to swoim wnukom !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły