LinkedIn – Kampanie by Sales Robots

Art. Sponsorowany

LinkedIn jest międzynarodowym serwisem społecznościowym, na którym swoje profile zakładają najbardziej wpływowe osoby wielu branż, właściciele małych i dużych firm, a także specjaliści w wielu dziedzinach, takich jak np. social media czy HR. LinkedIn to także świetna platforma do pozyskiwania leadów, czyli zainteresowania lub zapytania o Twoją ofertę czy usługę. Można tu także prowadzić działania takie jak marketing automation, które również służą zdobywaniu leadów, a co za tym idzie – wartościowych kontaktów. Niekwestionowanym plusem serwisu LinkedIn jest to, że korzystanie z niego jest bezpłatne, a znajdziesz tu aż 90% kadry menadżerskiej. To dobry powód, abyś także zaczął działać na LinkedIn!

Samo założenie profilu zajmuje niewiele czasu, jednak samodzielne prowadzenie wszystkich procesów może generować go znacznie więcej. Wtedy z pomocą przychodzi Agencja, która specjalizuje się w temacie lead generation. Poniższy artykuł powie Ci więcej o pracy Sales Robots i o tym, że współpraca z Agencją pozwoli osiągnąć Twojej firmie jeszcze lepsze wyniki.

Agencja Sales Robots AMG – co powinieneś wiedzieć o firmie

Sales Robots to polska agencja, w której pracuje zespół ekspertów mających duże doświadczenie w dziedzinach takich jak: tworzenie oprogramowania, komunikacja, sprzedaż czy marketing. Połączenie praktycznej wiedzy z różnych specjalizacji poskutkowało stworzeniem organizacji, której celem jest wsparcie firm i biznesów w prowadzeniu kampanii na LinkedIn.

Działania Sales Robots przyczyniają się nie tylko do przyspieszenia procesów w serwisie LinkedIn, ale także podniesienia ich skuteczności i rozpoczęcia automatyzacji. Agencja stworzyła unikalne rozwiązania, które przejmują odpowiedzialność na budowanie sieci kontaktów klientów oraz za pozyskanie leadów prowadzących do cennych współprac. Automatyzacja w branży marketingowej jest ciągle rozwijającym się tematem, a niewykorzystanie tego trendu we własnych działaniach może stanowić spory błąd. Po co prowadzić wszystkie procesy samodzielnie, skoro wszystkie te zadania mogą wykonywać za Ciebie roboty?

Automatyzacja jest tylko jedną z dziedzin, w której się specjalizujemy, kolejną jest także LinkedIn, który znamy od podszewki. Dlatego z dużą przyjemnością dzielimy się swoim doświadczeniem na jego temat na naszym blogu. Znajdziesz tam wiedzę nie tylko z zakresu serwisu, ale także szeroko pojętego marketingu.

Opinie o firmie Sales Robots

Pracujemy z małymi, średnimi, a także dużymi firmami, którym zależy na dodaniu do swoich kanałów komunikacji również serwisu LinkedIn. Wiele w tych firm współpracuje z Sales Robots od lat, potwierdzając w ten sposób wysoką skuteczność prowadzonych działań. Agencja wspiera z powodzeniem firmy ze wszystkich branż zarówno w sektorze B2B, jak i Premium B2C.

Rozumiemy sceptyczne podejście do tematu, które może pojawić się na początku współpracy. Czasem pojawiają się także głosy o tym, że po co komuś zapłacić za co, co można zrobić samemu? Tak, to fakt, można. Jednak przyglądając się bliżej temu hasłu – wiele działań, jeśli nawet nie wszystkie, można zrobić samodzielnie. To wymaga jednak poświecenia pewnej wartości, czyli czasu, którego nie można dokupić. Tutaj można się zastanowić, czy czas włożony w efektywne prowadzenie i zdobywanie leadów na LinkedIn przekłada się na większe zyski firmy?

Biznesy, z którymi współpracuje Sales Robots to firmy, które już zrozumiały tę zależność. Teraz są nie tylko zadowolone ze współpracy, ale i z faktu, że zaoszczędziły dużo czasu, który mogą wykorzystać w inny sposób, np. na rozwój. Mają także gwarancję, że procesy na LinkedIn prowadzone są przez specjalistów, którzy działają w serwisie już od wielu lat. Klienci Agencji Sales Robots są także informowani na bieżąco o ukrytych możliwościach i zmianach w serwisie LinkedIn, dlatego cenią sobie tę współpracę. Dzięki temu mają pewność, że specjaliści zajmujący się ich firmą prowadzą skuteczne i zawsze optymalne działania.

Sales Robots – w jaki sposób działa?

Agencja służy wsparciem w dwóch procesach: optymalizacji i automatyzacji. Dzięki temu firmy, z którymi współpracuje Sales Robots, oszczędzają ponad 90% czasu, który mieliby spędzić w serwisie LinkedIn na budowaniu strategii i komunikacji. Unikalne, autorskie rozwiązania w połączeniu z inteligentnymi narzędziami oraz doświadczeniem menadżerów sprawia, że Agencja Sales Robots wyprzedza konkurentów i zdobywa nad nimi przewagę.

Jesteśmy skupieni na operacjach, dzięki którym firmy odnotowują największe korzyści, czyli:

  • Zwiększanie zasięgu – stosując stworzone przez nas metody, Twoje zasięgi będą rosły trzy razy skuteczniej i aż 15 razy szybciej. Tak pozytywne wyniki są wypadkową naszej wiedzy na temat LinkedIn, danych, które posiadamy oraz umiejętnością wykorzystania ich w praktyce.
  • Obniżenie stawki generowania leadów – ma na to wpływ precyzyjne dobieranie grup docelowych, czyli targetowania oraz to, że na serwisie LinkedIn nie ma jeszcze tak dużej konkurencji, jak w przypadku Google czy Facebooka. Dlatego wygenerowanie pojedynczego leada może kosztować nawet 30 razy mniej.
  • Automatyzacja wysyłki wiadomości – która jest dobrym sposobem komunikacji z drugą osobą, ale wspomaga także zdobywanie leadów sprzedażowych. Taka wiadomość prywatna może zawierać wszystko, co chcesz przekazać – możesz udostępnić ciekawą informację, zachęcić do poznania Twojej oferty, czy przeczytania artykułu, który napisałeś.

 

Generowanie leadów w serwisie LinkedIn

Serwis społecznościowy LinkedIn to dobre miejsce generowania kontaktów, zwłaszcza w segmentach Premium B2C i B2B. Firmy mogą zdobywać tu leady łatwiej, taniej i szybciej. Tym bardziej, jeśli porównamy proces do analogicznych działań w tradycyjnych kanałach: cold mailing, Facebook, cold calling czy Google Ads.

Najefektywniejsze działania na LinkedIn to wykorzystanie potencjału profili prywatnych pracowników firm. Dzięki nim zdobywanie nowych kontaktów jest operatywne, umożliwia dobrą komunikację i generowanie leadów.

Jak prezentuje się cennik usług Sales Robots

Oferta Agencji Sales Robots obejmuje wiele pakietów i zniżek dla stałych klientów. W ich ramach dostają dostęp do specjalnie stworzonego, łatwego w obsłudze CRMa oraz wsparcie specjalisty. System CRM daje mnóstwo danych o potencjalnych klientach. Pozwala też na uruchomienie zautomatyzowanych, inteligentnych kampanii komunikacyjnych. Ich rozpoczęcie wymaga tylko kilku, prostych kroków. Cena za prowadzenie kampanii zaczyna się od ok. 3 tys. zł miesięcznie, czyli jest zbliżona do niskobudżetowych kampanii w Google czy Facebook. Otrzymuje się jednak znacznie więcej, a zdobyty zasięg zostaje w firmie na stałe, nawet po zakończeniu działań.

Jeden wygenerowany lead może zostać Twoim klientem na długi okres, a nawet na lata. Tu wszystko jest sprawniejsze i szybsze – serwis LinkedIn daje dostęp do osób decyzyjnych, dzięki temu Twój proces sprzedaży jest skrócony.

Praca w Sales Robots

Z uwagi na coraz większą liczbę firm współpracujących z Agencją Sales Robots, ta stale zatrudnia nowych specjalistów. Znajdą tu pracę osoby z doświadczeniem w marketingu, sprzedaży, komunikacji, obsłudze klienta oraz programiści. Mile widziane są osoby z biegłym językiem angielskim, ponieważ Sales Robots poszerza działania i jest otwarta na klientów poza Polską. Co do trybu pracy, to większość osób pracujących w Agencji wybiera tryb zdalny. Szybki rozwój Sales Robots jest także zasługą właśnie utalentowanych pracowników oraz skuteczności ich działań. Tę skuteczność i efektywność potwierdzają nie tylko firmy stacjonujące w Polsce, ale i na całym świecie.

Jeśli jeszcze nie założyłeś konta na LinkedIn, to pora to zrobić. To świetna opcja, jeśli zależy Ci na pozyskaniu nowych klientów dla Twojej firmy. Jest to skuteczniejsze dzięki temu, że serwis ma jeszcze mniejszą liczbę konkurentów niż inne popularne portale. Jeśli natomiast chciałbyś, aby Twoje działania były skuteczne, zautomatyzowane i szybsze – warto, żebyś poznał ofertę, którą przygotowała dla Ciebie Agencja Sales Robots. Z jej wsparciem zyskasz nowe leady oraz czas, który będziesz mógł przeznaczyć np. na bieżącą obsługę nowych klientów, których pozyska dla Ciebie Agencja.

Byłeś świadkiem wypadku? Stoisz w gigantycznym korku? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie? Poinformuj o tym innych mieszkańców Pruszkowa, Grodziska i okolic. Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.