Zapowiada się gorący weekend

Region

Wszyscy z niecierpliwością czekają na weekend. Najbliższe dni w naszym regionie będą obfitować w wiele ciekawych wydarzeń. Sprawdźcie, co nas czeka!

GRODZISK MAZ.

Koncert dla psiaków
Kolejny koncert pod szyldem „Dog Rock” przed nami. Tym razem na rzecz grodziskich psiaków zagra Skadykator. Dochód ze sprzedaży biletów-cegiełek zostanie przeznaczony na rzecz Straży dla Zwierząt Powiatu Grodziskiego.
Start: 3 września, godz. 20.00
Miejsce: Grill pod Dębem
 
MILANÓWEK

W starym kinie
W Milanówku po raz kolejny będziemy mogli przenieść się w czasie. Wszystko za sprawą cyklu „W starym kinie”. Tym razem będziemy mogli obejrzeć film „Dziewczyna szuka miłości” z 1937 r. Przed seansem widzowie poznają ciekawostki i kulisy 
powstawania filmu.
Start: 19 sierpnia, godz. 19.00
Miejsce: L’amour Maison 
 
MICHAŁOWICE

Przyjdź na dożynki
Występ zespołu ludowego „Mały Śląsk”, trio mariachi „Los Amigos” oraz „Tercet czyli kwartet” w składzie: Śleszyńska, Gąsowski, Rozmus i Kaleta wystąpią w trakcie gminno-powiatowych dożynek w Michałowicach. Nie zabraknie tradycyjnego konkursu na wieniec dożynkowy i innych atrakcji.
Start: 4 września, godz. 14.00
Miejsce: Park w Regułach

NADARZYN 

Dożynki
Gmina Nadarzyn zaprasza wszystkich na gminne Dożynki. Wśród atrakcji znajdą się: strefa dziecięca, zabawy i gry sportowe, pokazy MMA, konkurs na najładniejszy wieniec dożynkowy i wiele innych. O godz. 18 rozpocznie się część artystyczna a tam Maciej Pol, Jula i Zakopower.
Start: 4 września, godz. 14.00
Miejsce: Stadion GOS

PIASTÓW

Narodowe Czytanie
Akcja „Narodowe Czytanie” odbywa się w całym kraju. Tym razem lekturą przewodnią jest „Quo Vadis” Henryka Sienkiewicza. Fragmenty powieści będzie można usłyszeć również w ogrodzie przy piastowskim MOK-u.
Start: 3 września, godz. 11.00
Miejsce: Ogród obok Miejskiego Ośrodka Kultury

PODKOWA LEŚNA

„Quo Vadis”
W podkowiańskim Parku Przyjaźni Polsko-Węgierskiej w ramach akcji „Narodowe Czytanie” zostanie wystawiony spektakl Quo Vadis. 
W rolę Winicjusza wcieli się Michał Piaskowski, a rolę Ligii odegra Klaudia Bukato. 
Start: 3 września, godz. 12.00
Miejsce: Park Przyjaźni Polsko-Węgierskiej

PRUSZKÓW

Fabryka Ołówków 
Jeśli chcecie poznać historię Fabryki Ołówków, to nie może was zabraknąć na promocji nowej książki o losach zakładów. W ramach spotkania wykład wprowadzający w historię miasta i fabryki wprowadzi Irena Horban. Spotkanie będzie okazją do rozmowy z autorami książki.
Start: 3 września, godz. 11.00
Miejsce: Ucieranie Treści

Okupacja w Pruszkowie
Przed nami kolejny spacer historyczny. Podczas wycieczki poznamy kolejny rozdział z dziejów Pruszkowa i jego mieszkańców. O trudnych czasach okupacji i najważniejszych wydarzeniach z tamtego okresu opowie Agata Gołąb – przewodnik i znawca lokalnej historii. 
Start: 3 września, godz. 12.00 
Miejsce: Stacja WKD
 
RASZYN

Piknik w Grocholicach
Koncerty, zabawa taneczna z DJ, pokaz „Wściekły ciekły azot”, chemia ognia, wesołe miasteczko i animatorzy – to wszystko będzie czekać na mieszkańców, którzy zjawią się na Rodzinnym Pikniku w Grocholicach. 
Start: 3 września, godz. 15.00
Miejsce: Plac Zabaw, ul. Partyzantów, Grocholice

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

jacuzzi ogrodowe