Wielkie show maszyn roboczych

Grodzisk Maz.

26 października w Grodzisku Mazowieckim przy ul. Logistycznej odbędzie się dynamiczny pokaz maszyn roboczych. Będzie można przetestować koparki i inny sprzęt, ponadto na uczestników będą czekały konkursy i liczne atrakcje.

Można rzec żartobliwie, poczuj się jak Bob Budowniczy! Ale tak właśnie będzie. W Grodzisku odbędzie się ciekawe wydarzenie, podczas którego będzie można nieco więcej dowiedzieć się na temat sprzętu budowlanego. I to takiego z wysokiej półki. Jedną z atrakcji będzie pokazy na placu pokazowym i polach testowych, wraz z bezpośrednim komentarzem specjalistów.

Chcesz spróbować samemu? Nie ma problemu. Będzie okazja do tego aby zasiąść za sterami maszyn i trochę popracować. Przyjedzie kilkadziesiąt maszyn! Od małych narzędzi przez ładowarki, koparki i wielkie spycharki.

Tego dnia odbędzie się też finał rocznego cyklu zmagań o tytuł Mistrza Polski Operatorów Maszyn Roboczych 2019 z udziałem zawodników z całej Polski! Konkurs dla profesjonalnych operatorów koparek, koparko-ładowarek i ładowarek.

Nie zabraknie atrakcji dla dzieci, czegoś na ząb, mnóstwa dobrej zabawy i konkursów. Start imprezy w sobotę o godz. 9.00.

Wstęp wolny!

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 3

3 odpowiedzi na “Wielkie show maszyn roboczych”

 1. racjonalista WPR pisze:

  te policjant – już tak nie przeżywaj , bo się spocisz pod paszkami

 2. POLICJANT pisze:

  szkoda że nie potrafią się wykazać podczas remontów 🙂 PRZYKŁAD ?
  – B R W I N Ó W ,skałd rady miasta –
  „dobro wspólne” – inaczej mówiąc PO-KO !
  OD WIELU WIELU LAT !!! 🙂

  • Wilku Starszy pisze:

   Propagandzista Brwinowianin wykryty. Kazdy temat jest dobry do szerzenia propagandy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły