Varius Manx zagra w Grodzisku

Grodzisk Maz.

W listopadzie, w hali CAiIS w Grodzisku Mazowieckim będzie można usłyszeć takie przeboje, jak „Piosenka księżycowa” czy „Ruchome piaski”. Na scenie wystąpi Varius Manx z Kasią Stankiewicz.

Varius Manx odwiedzi Grodzisk Mazowiecki z koncertem „90/35”. To kontynuacja udanych koncertów „90. – to się nie powtórzy!” oraz świętowanie jubileuszu 35-lecia działalności zespołu.
W latach 90. polska scena muzyczna przechodziła wiele rewolucji, z których pozostały niezapomniane utwory, znane po dziś dzień. Są nimi np. „Zamigotał świat” czy wspomniane „Piosenka księżycowa” i „Ruchome piaski” z repertuaru Varius Manx.

Podczas koncertu „90/35” zespół zabierze publiczność w muzyczną podróż do lat 90. Będzie to także wyjątkowa okazja do świętowania jubileuszu zespołu, który wpłynął na polską muzykę.
Koncert odbędzie się 22 lstopada o godz. 20.00 w Hali widowiskowo-sportowej CAiIS w Grodzisku Mazowieckim. Bilety na wydarzenie do nabycia tutaj.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Varius Manx zagra w Grodzisku”

  1. Ale gwiazda pisze:

    Ktoś tego jeszcze słucha?

    • Bobek pisze:

      Tak głąbie. A teraz wracaj do swojej telewizorni i słuchaj dalej luny, smolastego i innych ćpunów!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły