Tomasz Organek gwiazdą Dni Michałowic

Michałowice

Wójt Gminy Michałowice Małgorzata Pachecka zaprasza na dni Michałowic. Impreza odbędzie się 2 i 3 września – będzie się działo!

Tegoroczne Dni Michałowic będą dwudniową imprezą. Sobota, 2 września upłynie pod znakiem ekologii – a to za sprawą pikniku „Nasza misja – mniejsza emisja – piknik ekologiczny”. W godz. 13.00-17.00 na parkingu przy Urzędzie Gminy będzie można zobaczyć wyścig robotów solarnych, wycisnąć sok na rowerze, poznać ciekawostki o energii słońca i wody, obejrzeć pokaz mody eko, i pogadać z gadającym kompostownikiem, a także zaopatrzyć się w piękne rękodzieło.

Tego dnia odbędzie się też rajd rowerowy „Aktywni mobilni – tak dla czystego powietrza”. Zabawa będzie polegała na przejechaniu jednej z tras rowerowych (od 11 do 15 km), wyszukaniu i sfotografowaniu wyznaczonego obiektu. Dla najlepszych zawodników przewidziano nagrody!

W niedzielę, 3 września, zaplanowano piknik rodzinny. Na terenie między ul. Sportową a Szczęśliwą w Granicy od 14.00 będzie czekać na Was moc atrakcji. O godz. 15.00 będzie teatrzyk dla dzieci, następnie pokaz akrobatyki, a o 17.00 pokaz sztuk walki. W międzyczasie będzie można zrobić sobie zdjęcie w fotobudce, kupić bibeloty i „przydasie” na garażówce, ochłodzić się gałką pysznych lodów, a dzieci będą mogły poszaleć na dmuchańcach i pobawić się pod okiem animatorów.

Zwieńczeniem dwudniowego święta gminy będzie koncert zespołu Organek o godz. 20.00. Polski zespół muzyczny wykonujący rock alternatywny. Został założony przez Tomasza Organka w 2013 roku. Skład formacji tworzą ponadto basista Adam Staszewski, perkusista Robert Markiewicz oraz klawiszowiec Tomasz Lewandowski. Warto dodać, że zespół był trzonem Orkiestry Męskiego grania w 2016 i 2017 roku.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 3

3 odpowiedzi na “Tomasz Organek gwiazdą Dni Michałowic”

  1. Aha pisze:

    Dni Michałowic w Granicy

  2. mieszkaniec pisze:

    W obchodach zabrakło ekologicznego zbiornika w Komorowie. A jest co oglądać, bo gmina wyłożyła na to 5,5 miliona złotych.

  3. Anonim pisze:

    A co to za wyjec?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły