Spotkanie z Conrado Moreno

Grodzisk Maz.

Grodziska Poczekalnia PKP zaprasza na ciekawe spotkanie! Gościem „Grodziskiego Klubu Podróżnika” będzie Conrado Moreno!

Conrado Moreno, a dokładnie Conrado Segismundo Moreno Szypowsk jest synem Hiszpana i Polki. Dzieciństwo spędził w Hiszpanii, a jako dziecko uczęszczał na zajęcia do szkoły baletowej w Madrycie. W wieku 12 lat przeniósł się z rodziną do Polski.

W latach 2003–2008 występował w programie rozrywkowym TVP2 Europa da się lubić, promującym przystąpienie Polski do Unii Europejskiej i to właśnie ten program przyniósł mu sympatię widzów i ogromną popularność. W następnych latach uczestniczył w programach rozrywkowych Taniec z gwiazdami (2005) i Gwiazdy tańczą na lodzie (2008). Był także zawodnikiem w jednym odcinku Fort Boyard (2008). W 2008 współprowadził program turystyczny Okno na świat w TVP Info. 1 kwietnia 2011 dołączył do grona prowadzących losowania Totalizatora Sportowego w Studiu Lotto.

Występował w przedstawieniu estradowym Rozśpiewana Europa. Od 2009 jest współorganizatorem Festiwalu Flamenco w Warszawie. W 2010, nakładem wydawnictwa Pascal, ukazała się jego książka pt. „Mój Madryt”.

Start: 10 marca, godz. 18.00
Miejsce: Poczekalnia PKP, Grodzisk Maz.
Wstęp wolny

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 2

2 odpowiedzi na “Spotkanie z Conrado Moreno”

  1. Anonim pisze:

    ,,,, Hiszpanie jak nóż w trawie ostry, naciełeś dziewcząt jak róż ,w kraju sosny ,,, – -a prawda to chodziło o Portugalczyka

  2. Q pisze:

    Konio z Pruszkowa powinien przybyć

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły

jacuzzi ogrodowe