Spotkanie z Bartoszem Szczygielskim

Spotkanie

„Aorta”, „Krew” i „Serce”. Znacie te tytuły? To tzw. trylogia pruszkowska pióra Bartosza Szczygielskiego. Autor kryminalnej serii spotka się z czytelnikami w Pruszkowie.

Bartosz Szczygielski w swoich powieściach stworzył postać komisarza Bysia, który rozwiązuje kryminalne zagadki na terenie Pruszkowa. A są to sprawy dużego kalibru. Mowa bowiem m.in. o morderstwie, czy tajemniczych wydarzeniach na terenie szpitala w Tworkach.

Wszystkie trzy części pruszkowskiej serii spotkały się z bardzo dobrym przyjęciem zarówno przez czytelników, jak i krytykę. Rozpoczynająca cykl „Aorta” była nominowana do Nagrody Wielkiego Kalibru oraz wyróżniona Nagrodą Specjalną im. Janiny Paradowskiej na Międzynarodowym Festiwalu Kryminału 2017.

Z Bartoszem Szczygielskim będzie można osobiści porozmawiać 1 marca podczas spotkania w pruszkowskim Spółdzielczym Domu Kultury przy ul. Hubala. Początek o godz. 18.00. Wstęp wolny. Czytelnicy będą mieć możliwość zakupu książki i uzyskania autografu.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Spotkanie z Bartoszem Szczygielskim”

  1. loża@szyderców pisze:

    Bartosz ale żeś się ujarał.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły

jacuzzi ogrodowe