„Snowden” rozgrzał publiczność

Kino

Pogoda w sobotni wieczór niestety nie rozpieszczała. Nie przeszkodziło to jednak miłośnikom kina, którzy pojawili się w Parku Kościuszki na drugim pokazie w ramach Pruszkowskiego Kina Letniego. Atmosferę podgrzewał film „Snowden”.

Obraz Oliviera Stone’a opowiada historię pracownika CIA i NSA Edwarda Snowdena, który pokazał światu, że każdy nasz ruch jest zapisywany o ile mamy przy sobie telefon komórkowy. Kilka lat temu to właśnie informacjami przekazanymi przez Snowdena żył cały świat. Snowden ujawnił amerykańskiej prasie ściśle tajne dokumenty, doprowadzając do największego przecieku zastrzeżonych informacji w historii USA.

Kolejna odsłona Pruszkowskiego Kina Letniego już za tydzień. Tym razem na ekranie zobaczymy komedię „Złe mamuśki”.

Na filmowe wieczory w letniej atmosferze zapraszają Prezydent Pruszkowa Jan Starzyński oraz Grupa Wpr Media. Sponsor główny: Atrium Reduta, Partnerzy: UTH, Factory, Akademia Sztuki Piękna, Zapieksy Pruszkowskie, Galeria Style. Patroni medialni: Gazeta WPR, WPR24.PL, Tel-Kab.   

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.