„Pikantni” w Mateczniku Mazowsze

Otrębusy

Z pewnością na scenie będzie gorąco! Już 9 października w Mateczniku Mazowsze w Otrębusach spektakl „Pikantni”.

Znakomita obsada aktorska gwarantuje wspaniałe widowisko. Na scenie pojawią się znani i lubiani Anna Mucha, Barbara Kurdej-Szatan, Michał Ziembicki i Mikołaj Roznerski/Mikołaj Krawczyk. Relacje damsko-męskie zawsze budzą ciekawość. W tym przypadku zacznie się od… nudy. „Pikantni” to poszukiwanie wrażeń, które ma rozgrzać znudzone sobą pary małżeńskie. Zaczyna się od portalu randkowego, gdzie Alex i Doris poznają Beę i Christopha. Wspólnie decydują się zorganizować intymną schadzkę.

Robi się gorąco, ale… Sytuacja nieco się komplikuje, bo każdy z bohaterów ma inny charakter i temperament. Co wyniknie ze wspólnego spotkania? Dla bohaterów będzie to początek zmian w ich życiu. Jakich? O tym przekonacie się 9 października o 19.00 w Mateczniku Mazowsze przy ul. Świerkowej w Otrębusach.

Bilety w cenie 90/85 zł można nabywać poprzez internetową kasę Matecznika Mazowsze bow@mazowsze.waw.pl bądź na kupbilecik.pl oraz biletyna.pl. Wejściówki grupowe bez prowizji: 515 400 723.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

jacuzzi ogrodowe