Nowa Stacja zaprasza na Targ Kwiatowy

Pruszków

Kochacie kwiaty, ale nie macie do nich ręki? A może potrzebujecie porady przy doborze roślin do ukwiecenia waszego balkonu? Już w sobotę 17 lipca z pomocą przyjdą wam specjaliści, których specjalnie na Targ Kwiatowy zaprosiła Nowa Stacja.

Jeśli chcecie dowiedzieć się jakie kwiaty przyjmą się na balkonie lub w ogrodzie albo potrzebujecie porady jak zaaranżować wymarzoną zieloną przestrzeń lub zwyczajnie nie macie doświadczenia w pielęgnacji kwiatów, a chcecie cieszyć się ich pięknem jak najdłużej to koniecznie odwiedźcie 17 lipca Nową Stację. Powód? Targ Kwiatowy! Znajdzie tam nie tylko szereg roślin ozdobnych, kwiatów czy akcesoriów potrzebnych do pielęgnacji. Do tego doniczki, osłonki i rozmaite dekoracje do domu czy na balkon. – Ponadto, wraz z salonami DUKA, home&you, JYSK, KiK i Dealz przygotowaliśmy przepiękną strefę, dzięki której zobaczycie, jak uzupełnić wystrój wnętrz kwiatowymi kompozycjami – podkreślają przedstawiciele Nowej Stacji.

Nie zabraknie też niespodzianek! Pierwszych 200 gości Targów, którzy 17 lipca zrobią zakupy w Nowej Stacji, otrzymają żywe kwiaty do udekorowania domu lub wręczenia komuś wyjątkowemu. Co trzeba zrobić? Należy okazać paragon o wartości min. 80 zł z wybranego sklepu lub punktu usługowego w naszym centrum, z wyłączeniem Carrefour Market lub paragonu o wartości min. 50 zł z wybranego sklepu lub punktu usługowego w naszym centrum wraz z paragonem z Carrefour Market, przy czym suma wartości paragonów musi wynosić min. 100 zł.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Nowa Stacja zaprasza na Targ Kwiatowy”

  1. obecna... pisze:

    I to się nazywa darmo…?
    Już tak do końca, chcecie robić z ludzi baranów?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły