Milanówek gra z Bogusiem

Milanówek

Dzień Dziecka to wspaniała okazja, by spędzić miły dzień z całą rodziną. A jeszcze lepiej, jeśli można dodatkowo komuś pomóc!

Już 4 czerwca odbędzie się piknik z okazji Dnia Dziecka. Tego dnia Stadion Miejski przy ul. Turczynek w Milanówku zmieni się w miejsce pełne uśmiechów, aktywności, a przede wszystkim pomocy – małemu Bogusiowi.

Co w programie? Będzie można zobaczyć szkolenie psów, odbędzie się pokaz z tresurą, wystąpi iluzjonista Patryk Marchwicki. Na scenie będzie można zobaczyć Gabrielę Maliborską-Szmulewicz oraz warsztaty bębniarskie z Gaspardem Conde. Do potańcówki przygrywać będzie kapela Przodki.

Poza tym dzień wypełni także sport i rekreacja: odbędzie się mecz piłki nożnej w kategorii Orlików i gra w Mega Piłki. Będzie można wziąć również udział w przechodzeniu toru przeszkód na czas.

Ponadto czeka nas wiele innych atrakcji: animacje, gry i konkursy sportowe, warsztaty krówkowe, czy koło fortuny. Fani czterech kółek będą mogli zobaczyć samochody zdalnie sterowane RC i wystawy samochodów. Ciekawe będzie również stanowisko OSP.

Najważniejsze: w czasie trwania pikniku odbędą się dwie licytacje. Pieniądze na nich zebrane będą przeznaczone dla niepełnosprawnego Bogusia.

Szczegóły udostępniamy Wam tutaj.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.