Maciej Stuhr wystąpi w Pruszkowie

Pruszków

Jeśli jesteście miłośnikami żartów Macieja Stuhra to koniecznie wybierzcie się na jego nowy program „Mam wszystko w stand-upie”. Artysta w Pruszkowie wystąpi już w czerwcu.

Jego najnowszy program, czyli „Mam to wszystko w stand-upie”, to humor na najwyższym poziomie, pełen błyskotliwych, inteligentnych spostrzeżeń na temat rzeczywistości.

Czego możemy się spodziewać? Co kryje się za intrygującym tytułem? Jak to jest mieć wszystko w stand-upie?  Na pierwszy plan wysuwa się znakomita rozrywka oraz przyjazna i radosna atmosfera, którą jak nikt inny Maciej Stuhr potrafi wytworzyć na scenie i widowni. 30 lat doświadczenia estradowego nie pozostaje bez znaczenia, a jego powrót do zabawy z publicznością jest pełen energii i świeżości.

Maciej Stuhr, czyli człowiek orkiestra, który oprócz aktorstwa filmowego i teatralnego upodobał sobie reżyserowanie, pisanie felietonów, działalność dydaktyczną i wiele innych… Jak poradzi sobie w nowej roli? Przekonaj się, kupując bilety na najnowszy stand-up Macieja Stuhra!

Start: 10 czerwca, godz. 17.30 oraz 20.00
Miejsce: Pruszków, Centrum Kultury i Sportu
Bilety: godz. 17.30 są dostępne tutaj.
Bilety: godz. 20.00 są dostępne tutaj.

 

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 14

14 odpowiedzi na “Maciej Stuhr wystąpi w Pruszkowie”

 1. Przemysław Sieciński pisze:

  Jak wielu komentujących jestem zdegustowany treścią powyższego zaproszenia. Nie będę powtarzał cytatów. Inni już to zrobili. Poziom ekscytacji autora godny zapowiedzi finału Ligi Mistrzów na stadionie Znicza (czego sobie i Klubowi życzę :-). Natomiast czerwiec to miesiąc, w którym warto spędzać czas z rodziną na świeżym powietrzu. I tę formę spędzania czasu serdecznie Państwu polecam!

 2. Zapora pisze:

  Ciekawe w jakim języku będzie mówił bo jego ojciec wstydzi się polskiego!

 3. Zapora pisze:

  Ciekawe w jakim języku będzie mówił bo jego ojciec boi się i wstydzi mówić po polsku jak jest za granicą więc mówi po cichu żeby go nie slyszeli inni!!!
  !

 4. Paulinio pisze:

  Cyt. – „30 lat doświadczenia estradowego nie pozostaje bez znaczenia, a jego powrót do zabawy z publicznością jest pełen energii i świeżości.”

  No tak, bo ostatnie lata zajmował się tylko hejtem politycznym, czy obroną kryminalnych przestępstw jego sfrustrowanego ojca.
  A teraz KOMUNA POwróciła to mogą dalej być Panami poza prawem na polskiej ziemi!

 5. Robert pisze:

  Wstyd , że jest Polakiem.

 6. wiki pisze:

  Niby nic do gościa nie mam ale nie wiem po co wdał się w politykę więc to 120 zł zostawie sobie

  • ZSP pisze:

   Zgadzam się 120 zł hahaha jaja sobie robi za 5 zł mogę obejrzeć. Nie ma żadnego szacunku ,niech spada na drzewo tyle w temacie tego gościa ma TVN nie mu płacą ile chce haha.

 7. Sztandar pisze:

  jeszcze mam płacić żeby tą mendę zobaczyć?
  „pełen błyskotliwych, inteligentnych spostrzeżeń na temat rzeczywistości.” – co za miernota to pisała?

 8. zdegustowany pisze:

  „Jego najnowszy program, czyli „Mam to wszystko w stand-upie”, to humor na najwyższym poziomie, pełen błyskotliwych, inteligentnych spostrzeżeń na temat rzeczywistości” – próbką poziomu jest jego „niezły mamy TU POLEW” – ciekawe czy będzie improwizował nt znanego incydentu ze swym ojcem?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły