Maciej Maleńczuk z koncertem w Pruszkowie

Koncert

Już 18 listopada w Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie wystąpi Maciej Maleńczuk. Jeśli chcecie zobaczyć artystę na scenie warto się spieszyć. Biletów nie zostało zbyt wiele.

Maleńczuk to jedna z najbardziej charakterystycznych postaci polskiej sceny muzycznej. Artysta zabierze swoich fanów w podróż do korzeni, czyli mocnego, szorstkiego i minimalistycznego grania. Tym samym muzyk przypomni historię, która ukształtowała jego artystyczną postać, a której początki stanowiły solowe występy na ulicach Krakowa.
Koncert w Pruszkowie będzie swoistą retrospekcją dotychczasowych dokonań artysty .Bliski bezpośredni kontakt z widownią, szczery, niezakłócony przekaz tekstu – po prostu Maleńczuk w czystej postaci. Na set liście nie zabraknie najbardziej znanych utworów artysty: Ostatnia Nocka, Tango Libido, Sługi za szlugi, Synu czy Dawna Dziewczyno.

Maleńczuk na scenie wystąpi z kolegami z sekcji rytmicznej. To nowa wersja projektu Maleńczuk Solo. Artyście na scenie towarzyszyć będą muzycy znani m.in z Piwnicy pod Baranami czy projektu Maleńczuk gra Młynarskiego: Wiesław Jamioł – perkusja, Dominik Wywrocki – kontrabas.

Pruszkowski koncert odbędzie się 18 listopada o godz. 19.00. Bilety do nabycia tutaj.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 4

4 odpowiedzi na “Maciej Maleńczuk z koncertem w Pruszkowie”

 1. Kids pisze:

  Miernota nie artysta

 2. Anonim pisze:

  Sam zaśpiewaj!!!

 3. reniferlopez pisze:

  Kto pójdzie słuchać takiego popaprańca .

 4. nie jestem robotem pisze:

  SPADAJ!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły