Inauguracja Kina Wolność już w ten weekend

Grodzisk Maz. / Wydarzenie

Grodzisk Mazowiecki doczekał się drugiego kina. Już 15 listopada w Willi Radogoszcz zacznie działać Kino Wolność. Sprzedaż biletów już ruszyła.

– Powracamy do korzeni i przybijamy piątkę z historią aby dać Wam to, czego najbardziej potrzebujecie – kinematografię przez duże „K” – zaznacza grodziskie Centrum Kultury. Ten powrót do korzeni to niejako wskrzeszenie w Grodzisku Kina Wolność. Nowa placówka kulturalna swoje podwoje otworzy już 15 listopada.

Kino Wolność zapewne stanie się ulubionym miejscem dla kinomanów. Jednak zamiast gigantycznego multipleksu, w Kinie Wolność znajdziemy kameralną salę kinową z 40 fotelami oraz duży ekran. Wszystko w ciekawej aranżacji. W sam raz na ekskluzywne pokazy kinowe. Co ważne w kinie obowiązuje zakaz jedzenia, a repertuar będzie publikowany raz w tygodniu. Bilety można kupić w kasie grodziskiego kina oraz przez system rezerwacyjny dostępny tutaj.

Pierwszy seans już 15 listopada o godz. 20.00. Na ekranie zobaczymy film „Mój piękny syn”. Pełny repertuar na kolejne dni publikujemy niżej:

15.11 (piątek)
20:00 – Mój piękny syn

16.11 (sobota)
17:30 – Mój piękny syn
20:00 – Diego

17.11 (niedziela)
17:30 – Diego
20:00 – Serce Jamajki PREMIERA OGÓLNOPOLSKA

18.11 („PROBLEMOWY” poniedziałek)
19:00 – Mój piękny syn

19.11 („DOKUMENTALNY” wtorek)
19:00 – Diego

20.11 („MUZYCZNA” środa)
19:00 – Serce Jamajki

21.11 (czwartek)
KINO NIECZYNNE

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 4

4 odpowiedzi na “Inauguracja Kina Wolność już w ten weekend”

  1. Kino Wolność Grodzisk - Brawo. pisze:

    Przepięknie takich miejsc potrzeba, żeby poczuć atmosferę i być człowiekiem w miejscu, a nie nikim w tłumie z ozdobą pocornu coli i odpadów plastikowych.Ewa

  2. dsa pisze:

    wygląda jak typowa sala z PRLu

  3. Szymek pisze:

    Super. Nie ma nic bardziej irytującego od smrodu nachosów, popcornu, głośnego popija nia napoju przez słomke i dzikiego rechotu na całą sale…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły