Grodziskie Wianki powracają

Grodzisk Maz.

27 czerwca odbędzie się kolejna impreza plenerowa w Grodzisku Mazowieckim. Tym razem Urząd Miasta zaprasza na coroczne Grodziskie Wianki na Stawach Walczewskiego.

Sezon imprez plenerowych rusza pełną parą. Urząd Miasta w Grodzisku Mazowieckim zaprasza na Wianki na Stawach Walczewskiego, które odbędą się 27 czerwca.

W programie:
Godz. 16.00 – Integracyjne warsztaty plastyczne
Godz. 17.00 – Pokaz stref warkout w wykonaniu młodzieży z Grodziska
Godz. 18.15 – Dziecięca Akademia Orkiestrowa
Godz. 19.30 – Grodziska Orkiestra Rozrywkowa
Godz. 21.00 – Spektakl spobótkowy w wykonaniu senioralnej grupy teatralnej SAS

Wstęp na imprezę jest bezpłatny. Uczestnicy będą mogli skorzystać z wielu stałych atrakcji jakie oferowane są na Stawach Walczewskiego. Grodziskie Stawy to jedno z ulubionych miejsc wypoczynku w regionie. I nie ma się co dziwić. Atrakcji tu nie brakuje, na mieszkańców czekają tu boiska sportowe, street workout, wypożyczalnia sprzętu wodnego, kąpielisko. W ostatnim czasie do użytku został oddany również plac zabaw, który od razu zyskał popularność wśród maluchów. Na terenie okalającym stawy nie brakuje również miejsc do wypoczynku takich jak miejsca do grillowania wraz z altankami.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.