Finałowy koncert „Letniego grania” już 21 sierpnia!

Milanówek

Wakacje nieubłaganie zbliżają się ku końcowi. Wraz z nimi kończy się trzecia edycja milanowskiego „Letniego grania”. Na scenie finałowego koncertu pojawi się Kathia.

Przez całe wakacje w Parku Zielony Dołek odbyły się trzy koncerty w cyklu „Letnie granie”. Weekendowe wieczory uświetnili Pablopavo i Ludziki, Mikromusic, Acoustic Trio, Magda Magic Piskorczyk. W niedzielę, 21 sierpnia, ze sceny popłyną utwory Katarzyny Półrolniczak, czyli Kathii.

19-letnia songwiriterka i producentka z Poznania zachwyca swoim nietuzinkowym głosem i dojrzałymi piosenkami. Śpiewa, gra na gitarze i pianinie. W 2020 roku wydała swoją EP-kę „Town”, na której pojawiło się sześć utworów. Została wydana z okazji setnego koncertu na festiwalu Bangarang. Płyta niemal natychmiast zyskała tytuł Płyty Tygodnia portalu Onet.

Kathia dużo koncertuje. W 2021 roku wystąpiła m.in. na Soundrive Festival w Gdańsku, a ostatnio na festiwalu w Jarocinie.

Kolejny koncert zagra nigdzie indziej, tylko w Milanówku! Już 21 sierpnia – STERE KINO – ul. Piłsudskiego 33 Milanówek o godz. 19.00.

Niżej próbka tego, co usłyszycie w niedzielę:

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.