Dożynki Powiatowo-Gminne w Grodzisku Mazowieckim

Grodzisk Maz.

Tradycyjnie przełom sierpnia i września to czas dożynek. Kolejna tego typu impreza odbędzie się w Książenicach, w ramach Dożynek Powiatowo-Gminnych Grodziska Mazowieckiego.

Na wydarzenie zapraszają: Starosta Marek Wieżbicki, Burmistrz Grzegorz Benedykciński, Rada Powiatu, Rada Miejska i Ośrodek Kultury. Dożynki odbędą się 4 września w Książenicach, przy ul. Marylskiego. Co Was czeka?

Impreza rozpocznie się o godz. 12.00 jarmarkiem regionalnych produktów ekologicznych. O 12.30 na scenie wystąpi Kapela Nicponie. O godz. 14.00 odbędzie się msza św. w intencji rolników w książenickim kościele.

O 15.10 zaplanowano występ zespołu śpiewu białego. Nie zabraknie także konkursu wieńców dożynkowych – o 15.30. Po nim na scenie będzie można obejrzeć występ Młodzieżowej Orkiestry Dętej.

O godz. 18.00 odbędzie się koncert Reya Ceballo&Tripulaction Cubana. Na koniec imprezy zaplanowano zabawę z DJ-em.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 1

Jedna odpowiedź do “Dożynki Powiatowo-Gminne w Grodzisku Mazowieckim”

  1. DATA pisze:

    Proszę o podanie daty 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły

jacuzzi ogrodowe