Czas na jazz i swing. Ostatni koncert cyklu „Klasyka w parku”.

Grodzisk Maz.

Letnie cykle koncertów kończą się wraz z wakacjami. To samo czeka „Klasykę w parku”. Już 28 sierpnia ostatni koncert. Na scenie pojawi się Główny Zawór Jazzu.

9-osobowy zespół proponuje współczesne piosenki na nowy sposób – w jazzowych i swingowych aranżacjach. Z głośników popłyną popularne, często słyszane w rozgłośniach radiowych, utwory, które przedstawione będą w towarzystwie brzmień rodem z pierwszej połowy XX wieku.

Główny Zawór Jazzu sięga po muzykę Moniki Brodki, Margaret, Perfectu i wielu innych. Elektryzujące brzmienia i niebanalne połączenia muzyczne – to właśnie zaserwuje nam zespół. Ich muzyka łączy pokolenia. Całość dopełniają stroje sceniczne, które w połączeniu z nietuzinkowymi utworami, przenoszą słuchaczy w czasie.

Główny Zawór Jazzu da się usłyszeć już 28 sierpnia o godz. 16.00 w Parku Skarbków. W razie niesprzyjającej pogody, koncert odbędzie się w Mediatece.

[TheChamp-Sharing]

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.