Brwinów ogłosił wyniki konkursu „Największy owoc i warzywo 2023”

Brwinów

Zakończyła się X edycja konkursu na największy owoc i warzywo z terenu gminy Brwinów. W tym roku nagrodzone zostały pomidory i kabaczki, a także topinambur. Zwycięskie okazało się winogrono.

W tym roku jury przyznało 3 wyróżnienia – dla pomidora, którego wyhodował Robert Sławiński, kabaczka Agnieszki Świąder oraz topinamburu Alicji Baworskiej. Miejsce na najniższym stopniu podium przypadło dla kabaczka Jadwigi Samoraj, drugie miejsce zajął pomidor o wadze aż 1,8 kg z ogródka Haliny Marchwiak, a zwyciężyło okazałe winogrono Anny Jarczewskiej.

Nagrody i wyróżnienia zostały wręczone na sesji Rady Miejskiej 26 października 2023 r. Oprócz pamiątkowych dyplomów laureaci otrzymali nagrody rzeczowe, m.in. narzędzia ogrodnicze, nasiona oraz wrzosy. Konkurs został zorganizowany przez Referat Ochrony Środowiska i Rolnictwa.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.

Komentarze 3

3 odpowiedzi na “Brwinów ogłosił wyniki konkursu „Największy owoc i warzywo 2023””

 1. Przedszkole pisze:

  Nie wierzę w to co czytam

 2. Sawa pisze:

  Im więcej głupoty w życiu codziennym tym lepiej, będzie spokojniej dla miłościwie panujących, a gawiedzi zajmie się sporami czyjburak był większy, pewnie wielu to kupi

  • Gruszka pisze:

   …no dokładnie, bo w polityce nie ważne jest to czego dokonałeś, a to czy ładnie wyglądasz i ładnie mówisz …taki naród tępy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły