Bilety do planetarium dostępne on-line!

Grodzisk Maz.

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji odwiedzić grodziskiego planetarium to my mamy dla Was dobre wieści. Teraz bilety na wyjątkowe „kosmiczne” seanse można kupić on-line!

Grodziskie planetarium cieszy się ogromnym powodzeniem wśród mieszkańców nie tylko Grodziska Mazowieckiego, ale i okolicznych miejscowości. Na otwarciu obiektu były ogromne tłumy. Co więcej w planetarium działa również kino sferyczne, które również zyskuje na popularności. Do tej pory bilety na kinowe seanse można było kupić tylko w hali przy ul. Sportowej 29. Teraz bilet można kupić przez internet! – Wystartowała sprzedaż online do naszego Planetarium i Obserwatorium Astronomicznego w Hali Widowiskowo-Sportowej CAiIS. Zakupiony bilet daje możliwość wejścia do Planetarium na 60 minut. Usługa zawiera seans kina sferycznego 3D oraz możliwość skorzystania z urządzeń edukacyjnych – symulatora lotu w kosmos 3D, kiosków edukacyjnych oraz kosmicznych stanowisk stereoskopowych – podkreślają zarządcy obiektu.

W repertuarze znalazło się pięć projekcji trzech tytułów, w tym jeden pokaz w wersji angielskiej (tylko w piątek):

„Zaczarowany globus 3D” (godz. 15.00, 18.00)
Na wakacjach swojego dziadka mała Mia przypadkowo odkrywa tajemniczą machinę astronomiczną. Edek, ekscentryczny wuj Mii, podstępnie zmusza ją do wykorzystania sekretnych mocy urządzenia i zmiany pór roku na Ziemi. Mia szybko orientuje się w potencjalnych konsekwencjach, jednak Edek nie chce odpuścić realizacji swego niecnego planu

„Na skrzydłach marzeń 3D” (godz. 16.30, 21.00 – angielska wersja językowa- tylko w piątki)
Okryj wielką tajemnicę latania z Leonardem da Vinci, braćmi Montgolfier, braćmi Wright i innymi pionierami lotnictwa. To niezwykła przygoda z nauką i historią lotnictwa pozwalająca szybować balonem, sterowcem i samolotem. Marzenie o lataniu wyniosło człowieka jeszcze dalej – w kosmos.

„Explore 3D” (godz. 19.30)
Film „Explore” zabiera nas w podróż. Astronauci opuszczą Ziemię, wykonują manewry Hohmanna i dokują do stacji kosmicznej, a następnie udają się na Marsa celem przyszłej kolonizacji Czerwonej Planety.

Bilety na seanse w cenie 27 zł (normalny) i 22 zł (ulgowy) można nabyć na stronie bilety24.

Byłeś na koncercie i imprezie. Zrobiłeś fajne zdjęcie na pikniku. Nagrałeś ciekawy film na wystawie? Przesyłaj zdjęcia i informacje do redakcji WPR24.pl na adres e-mail: kontakt@wpr24.pl lub SMS i MMS pod nr tel. 600 924 925.